koncert

KAMP!

koncert

KAMP!

KAMP! - Bilety na koncert

W swojej twórczości Kamp! podróżował na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach, niemniej romans z elektronicznym popem uznają za zamknięty. Swoich korzeni szukają w techno i to jest kierunek, którego możemy się spodziewać w nowej odsłonie koncertowej.

Zadebiutowali w 2009 roku EP THALES ONE. Pierwsze zagraniczne wydawnictwo pojawiło się w 2011 roku w portugalskim Discotexas. Singiel CAIRO stał się komercyjnym przełomem, który doprowadził do debiutanckiego albumu KAMP!, wydanego przez ich własny label Brennnessel. Dream-popowe melodie doskonale zgrane na płycie z house'owymi utworami zagwarantowały sprzedaż przekraczającą 10,000 sztuk oraz wielkie zainteresowanie ze strony klubów i festiwali, od Szanghaju, przez London i Pragę, po Los Angeles.

Zespół ma na swoim koncie remiksy i współpracę m.in. z takimi artystami jak Brodka, Dawid Podsiadło czy Baranovski. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii, Czechach i Słowacji oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: KAMP!

Super koncert, jak zawsze niezawodni
Super! Polecam!
Świetny koncert!!! 💥💣
Kinga 28.12.2018 23:01
Najlepszy polski zespół!!! Koncert fantastyczny!
Koncert super, fajne miejsce, szkoda tylko, że na rozpoczęcie trzeba było czekać aż 1,5 godziny!
Świetny koncert! Boho ma swój klimat, który idealnie łączył się z muzyką KAMP! Kameralnie, bez tłoku, nagłośnienie i oświetlenie super. A muzyka jak zwykle- mistrzostwo świata!
Koncert genialny. Pozdrawiam
Rewelacja! zabawa była przednia, panowie jak zawsze zagrali niesamowity koncert, ktory zostanie w pamięci na długo. Atmosfera i publiczność rownież swietna
mvnvy 05.11.2017 18:22
Było fantastyczne!
super!

Polecane z kategorii koncert