koncert

KARAŚ / ROGUCKI

koncert

KARAŚ / ROGUCKI

KARAŚ / ROGUCKI - Bilety na koncert

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love „1996”, a także autorskiemu materiałowi z singla „Bolesne strzały w serce”, do którego teledysk wyreżyserował Przemek Dzienis. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt
w postaci materiału, który w 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.
Płyta „Ostatni bastion romantyzmu”, czyli 11 opowieści o miłości w czasach cybernetycznej zarazy, ukazała się 14 lutego 2020 roku nakładem wytwórni Kayax. Znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości.
Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

Koncert odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: KARAŚ / ROGUCKI

Wspaniały koncert, wspaniali artyści💚💙🧡 Nagłośnienie niespecjalne, słabo słyszany wokal.
Świetny, klimatyczny koncert!
Zespół instrumentalnie bardzo zgrany, świetny kontakt z publicznością. Masakra z akustyką. W ogóle nie było słychać wokalu, szczególnie przy głośniejszych fragmentach utworów. Albo ta sala się nie nadaje, albo słabi akustycy. W tym elemencie porażka.
Kapela rewelacja, świetny występ! Jednak coś z nagłośnieniem nie tak, ciężko było zrozumieć słowa piosenek.
Super koncert. Fajna zabawa.
Fantastyczny koncert!
Fantastyczna Muzyka w naprawdę wyjątkowym miejscu
Świetny koncert, akustyka mogłaby być trochę lepsza bo w niektórych momentach dźwięk się trochę zlewał ale miko wszystko wydarzenie na 5 gwiazdek ;)
Świetny koncert. Atmosfera znakomita, Bardzo dobra organizacja ze strony NCK
Bardzo dobry występ. Magiczne aranżacje. Przestrzeń dźwięku komponująca sie z bardzo dobrze dobranym oświetleniem do każdego utworu. A Rogucki jak zwykle czaruje interpretacja...
Problemy z nagłośnieniem. Dużym plusem można nazwać miejsce na wstanie z fotela i tańczenie obok.
Genialny występ Karasia i Roguckiego! Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. -2 gwiazdki za nagłośnienie. Niestety wokal bardzo niewyraźny.
Byłoby świetnie gdyby nie dwa "ale", najważniejsze słaba czytelność dzwięku, naprawdę ciężko było odczytać słowa piosenek, i niestety koncert był krótki. Wiem że nagrali tylko jedną płytę więc repertuar nie wypełniał zbyt wiele czasu, ale może jakieś covery...
Koncert świetny (ukłony dla artystów). Ale fakt, że był to koncert „z krzesełkami” dosyć żałosny (przytyk do CKK Jordanki).
Krystian Kulesz 06.09.2021 17:06
Myślę że to jeden z najlepszych koncertów na jakich byłem. Rogucki to zawodowiec
F a n t a s t y c z n i e !!!
Super energetyczne wydarzenie !
Świetna atmosfera.
Mimo to, że koncert był kameralny to emocje były niesamowite! Cały zespół dał z siebie wszystko :) mistrzowskie brzmienia , rewelacyjne utwory i ciekawe anegdoty czasem śmieszne dialogi obu Panów - to wszystko zasługuje na ukłony!! Oby więcej takich wydarzeń w Bielsku !
Generalnie bardzo spoko
Doskonały koncert.
Świetny koncert. Płyta rewelacyjna a kawałki grane na koncercie z niezwykłą energią. Osobowość Piotra i Kuby jedyne w swoim rodzaju. No i publika dała radę!
Bardzo fajnie, że Panowie odnaleźli się muzycznie. Koncert super! Boska cała kapela.
Było super! Jest moc :)
Cuuudownie 😊
Świetny koncert, kontakt z publicznością, połączenie stylów daje efekt nieziemski, niesamowite przeżycie. Gorąco polecam!
Cudowne epickie niezapomniane wydarzenie, mega atmosfera i po prostu świetne chwile spędzone razem
Warto było, mnóstwo pozytywnej energii. Baterie pożądnie naładowane. 👍dzięki wielkie i szacun dla artystów.
Wesoły, taneczny, energetyczny, ale podszyty katastroficznym wieszczeniem, na które remedium stanowi miłość - koncert. Świetny kontakt z publicznością, do zobaczenia w Żorach! Warto było przejechać te kilkadziesiąt kilometrów.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert