koncert
Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

koncert

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie - Bilety na koncert

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie - Toruń Sala Koncertowa CKK Jordanki | Bilety na koncert

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, Mtv European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Przede wszystkim obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydaje swój nowy album, na który jej fani czekają już 10 lat. Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak "Prowadź mnie", "Antidotum", "A to co mam", “Spowiedź”, “Być tak blisko”, "Co może przynieść nowy dzień", "Coś optymistycznego", "To co dobre" i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty m.in. Promującego ją singla "Alannah (Tak niewiele chcę)".
Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej
artystycznej kariery.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Toruń

Recenzje

Aspektem psującym koncert byli uczestnicy widowni, którzy nie potrafią uszanować podstawowych zasad, wykazują się arogancją i brakiem szacunku dla innych, w tym Artystki i Zespołu - jeśli musisz uwieczniać momenty, a nie potrafisz ich przeżywać, to nie kupuj biletu na koncerty Kowalskiej! Artystka jak i Zespół w znakomitych nastrojach i bardzo dobrej formie. Dopracowane aranżacje piosenek w połączeniu z charyzmatycznym głosem Kowalskiej są wykwintną ucztą dla duszy!
Było super!!!!!!
Fantastyczny koncert :) Klimatyczny, wzruszający , zabawny i mega forma Kasi :) Wspaniale zorganizowany , cudowny czas :)
Koncert na najwyższym poziomie, wspaniały repertuar, piękne wykonanie, pełne zaangażowanie całego zespołu - jak zawsze! Artystka zachwycała swoim charyzmatycznym głosem i zarażała pozytywną energią od pierwszych dźwięków. Każdy jej koncert jest dla mnie mistycznym przeżyciem. I do tego idealne miejsce - Teatr Muzyczny w Gdynii - było bardzo muzycznie podczas grania utworów i teatralnie w przerwach między nimi. Gorąco polecam koncerty tej Wyjątkowej Artystki i jej Wyjątkowego Zespołu! Takiej drugiej jak Ona nie znajdziecie! :)
super!
Mega koncert! Kasia w super formie stworzyła nieco nostalgiczną, nieco humorystyczną atmosferę. Głos nieziemski, ogólnie super!
Katarzyna Lublin 25.03.2019 22:36
Było super!
Kasia zblazowana, na siłę utrzymująca kontakt z publicznością, zabrakło kluczowych utworów z 25 lecia jej działalności artystycznej.
Jest głos, jest osobowość, jest energia. Chętnie bym poszedł kolejny raz. Mam nadzieję, że jeszcze przyjedzie do Lublina.
fantastyczny koncert fantastyczny głos fantastyczna Kasia
Koncert rewelacyjny. Czekamy na kolejny przyjazd wokalistki do Lublina.
Było super !!!
Jak zawsze cudowna! Bawilismy sie świetnie!
Było super. Fantastyczna muzyka i atmosfera. Piękna artystka o wspaniałym głosie. Przeżyłbym to jeszcze raz.
Koncert był fantastyczny, Kasia cudowna, koncert za krótki, zdecydowanie!!!!! Chętnie pójdę na kolejny koncert.
Kasia jak zwykle dała wspaniały koncert. Zaśpiewała stare jak i piosenki z nowej płyty. Ok 2h fantastycznej zabawy
Udany koncert prezentujacy twórczość Kasi z ostatnich 25 lat. Możłiwość zakupienia płyt, koszulek i zdjęć z Kasią. Po koncercie autograf i wspólne zdjęcie. Co do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie to mój szósty koncert i jestem bardzo zadowolony z jakości muzyki i efektów na sali operowej.
Super koncert , świetne wrażenia. Kasia niezmiennie zachwyca . Jest moc.
Było super
Sobotni (16.03) koncert Kasi Kowalskiej był wspaniały. Rozpoczął się piosenkami spokojnymi, wykonywanymi kameralnie, amustycznie. Jego temperatura rosła, by w końcu osiągnąć bardzo wysoką dynamikę. Kasia po raz kolejny pokazała, że na scenie czuje sie doskonale, potrafi nawiązać kontakt z publicznością i wxiągnąć ją do dkwcipnego dialogu. Kasia zaprezentowała cały wachlarz stylów wokalnych - od lekkiego i delikatnego, aż po brzmienie głębokie i monumentalne. Artystka, jak zawsze, potrafiła porwac publiczność do tańca i wzruszyć - i za to ją kochamy.
Kasia, zespół super, miło było posłuchać znanych i lubianych przebojów. Niestety odbiór skutecznie psuł Pan od Świateł! Świecił ludziom w oczy a scena ciemna!
koncert - MAGIA!! klimat, wykonanie, aranżacje utworów - naprawdę na najwyższym poziomie!
Świetny występ. Wokalistka w doskonałej formie - zabawna, inteligentna, na luzie. Wyjątkowy głos i umiejętności wokalne. Dobrze spędzony wieczór. Koncert wart każdej ceny!!!
Kasia jest super!! Piękny głos i ogromny talent. Oby znowu zawitała do Lublina!
Koncert fenomenalny! Artystka pierwsza klasa.
Super koncert - same miłe wrażenia. Oprócz rewelacyjnej muzyki doskonała oprawa świetlna.
Koncert udany, Kasia to profesjonalistka w każdym calu, jak najbardziej polecam...
Pięknie lecz biednie
WIĘCEJ
ZWIŃ