Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert Kasia Lins

Kasia Lins - Zabójcza trasa

koncert Kasia Lins

Kasia Lins - Zabójcza trasa

Kasia Lins - Zabójcza trasa - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Już tej jesieni Kasia Lins wyruszy w trasę koncertową, by zaprezentować utwory z nadchodzącego trzeciego studyjnego albumu. Nowe piosenki wybrzmią w 12 polskich miastach.
Bilety trafią do ogólnej sprzedaży już niebawem i będą dostępne na oficjalnych stronach wydarzenia.

Po trzyletniej przerwie wydawniczej, Kasia Lins powraca z singlem „Po trupach do Ciebie”. W klimatycznym klipie, rodem z kina akcji, artystce partneruje Szczyl. W drugim singlu „Do śmierci mamy czas”, Kasia uraczyła nas nieoczywistym duetem z silnym i szczerym głosem polskiej sceny niezależnej, najgłośniejszym rockowym debiutem ostatnich lat - WalusiemKraksąKryzys.

Pomimo, że Artystka pozostaje wierna muzycznej stylistyce, za którą pokochali ją zarówno fani jak i środowisko muzyczne, to wyraźnie da się też odczuć, że to nowy etap na jej muzycznej drodze.
Tym razem wychodzi z mroku i pokazuje kobiecość w wydaniu femme fatale. Trzecia płyta artystki zaplanowana jest na jesień bieżącego roku i ukaże się pod oficyną Universal Music Polska.

DATY ZABÓJCZEJ TRASY
10.10 - Toruń Lizard King
(w ramach Festiwalu Piosenki Autorskiej CAŁA JASKRAWOŚĆ)
22.10 – Kraków Klub Spotkań Poczta Główna
04.11 – Poznań TBA
05.11 – Wrocław Stary Klasztor
15.11 – Gdańsk Teatr Szekspirowski

16.11 – Sztum KinoTeatr (TRIO)
17.11 – Elbląg Biblioteka Elbląska (TRIO)
19.11 – Białystok Zmiana Klimatu
24.11 – Lublin Klub dom Kultury
26.11 – Warszawa Stodoła
08.12 – Łódź Wytwórnia

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2020 roku wydała bardzo dobrze przyjęty albumMoja Wina, czyli zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach.Moja Winato odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuje opowieść o mocach i słabościach. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.
W lipcu 2020 roku Kasia Lins opublikowała w internecieCzego dusza pragnie, materiał zdobył świetne recenzje i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i dziennikarzy. Czego dusza pragnie to pierwsze tego typu wydarzenie koncertowo-teatralno-filmowe. Audiowizualne doświadczenie, świeże podejście do komunikacji z widzami i formy, jaką może przybrać koncert grany na żywo.
Na swoim koncie Kasia Lins ma nominacje do Fryderyków (2019 i 2021), Nagrody Kulturalnej Onetu i Miasta Kraków - O!Lśnienia. Jest również laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego (2020).
UWAGA! Godzina wydarzenia może ulec zmianie - zachęcamy do obserwowania wydarzenia na Facebooku.
Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać oszukani.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Kasia Lins - Zabójcza trasa


Jak działają recenzje?
Pìekny koncert.Atmosfera na koncercie bardzo pozytywna. Trochę nagłośnienie kulało, ale to chyba kwestia sali.
Ania 06.11.2023 17:51
Bardzo udany koncert🙂 O tym jak było nich świadczy to że Artystka zeszła że sceny i spiewała razem z widzami 🙂
Maciek 06.11.2023 12:42

Polecane z kategorii koncert