koncert

Koncert Muzyki Filmowej - 007 Symfonicznie

koncert

Koncert Muzyki Filmowej - 007 Symfonicznie

Koncert Muzyki Filmowej - 007 Symfonicznie - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy Państwa na koncert muzyki filmowej „007 Symfonicznie” , który jest muzyczną podróżą do świata kina i idealnym przedsmakiem premierowego filmu o Jamesie Bondzie.

To muzyczna kompilacja najbardziej znanych i lubianych motywów przewodnich z serii filmów o słynnym Agencie 007. Golden Eye, Skyfall to tylko nieliczne z wielu tytułów, które przeżyjmy na nowo w symfoniczno – chóralnych aranżacjach. Odkryjmy połączenie muzyki klasycznej z rozrywkową – połączenie to daje niesamowity efekt! Wszystkie utwory mają jedyny i niepowtarzalny charakter dzięki autorskim aranżacjom, przygotowanym wyłącznie na to specjalne, niezapomniane widowisko!

Najsłynniejsze i świetnie rozpoznawane hity oraz ogromna dawka energii porywa publiczność od pierwszych chwil trwania koncertu. Na scenie wybuchowa mieszanka klasyki, jazzu i rocka, podparta charyzmatycznymi, znakomitymi głosami wokalnymi.

Zapraszamy na nasz koncert!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Rzeszów

Recenzje i opinie: Koncert Muzyki Filmowej - 007 Symfonicznie

Wspaniałe wydarzenie, warto było czekać! Artyści niesamowicie utalentowani, przepiękne głosy wokalistów nas urzekły. Polecamy każdemu kto się waha. :)
M i K 21.03.2022 17:51
Koncert byłby fantastyczny gdyby nie zupełnie niepotrzebne nagłośnienie. ! W koncercie brał udział chór, którego zupełnie nie było słychać. Aula UAM ma znakomita akustykę, wiec dodatkowe nagłośnienie było bez sensu. Wokaliści, super - jedynie oni mogliby korzystać z mikrofonu. Zespól taneczny OK
Iwona 20.03.2022 10:33
Wspaniały koncert. Artyści światowego formatu. Konferansjer i zespół taneczny są niezwykłym dodatkiem w odbiorze muzyki z mojego ukochanego filmu
MI6 20.03.2022 09:11

Polecane z kategorii koncert