koncert
Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show

koncert

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show - Bilety na koncert

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Wyjątkowy koncert poświęcony twórczości wielkiego Hansa Zimmera - jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców muzyki filmowej ostatnich lat. Zaprezentowane zostaną oryginalne suity orkiestrowe z takich kinowych hitów jak: "Gladiator", "Incepcja", "Batman", "Król lew" i "Piraci z Karaibów".

Hans Zimmer to twórca współczesnego brzmienia muzyki filmowej, inicjator trendów i prawdziwy wizjoner. To również pierwszy w historii kina kompozytor, który osiągnął status międzynarodowej gwiazdy. Jego prace ceni również Amerykańska Akademia Filmowa - niedawna nominacja do Oscara za muzykę do "Dunkierki" jest już jedenastą w karierze Zimmera.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

Koncert super ale siedzieliśmy daleko i akustyka jest po prostu słaba, liczyłem że bardziej będę mógł odczuć energię od orkiestry jednak efektu nie było praktycznie żadnego. W mniejszym miejscu lub siedząc blisko zapewne byłoby bardzo dobrze, jednakże siedząc daleko nie polecam.
karolek1337 05.02.2019 08:56
Polecam wszystkim !! Super koncert i organizacja :)
Świetne show, polecamy kazdemu!
Mimo, że koncert nie był najgorszy nie spełnił jednak moich oczekiwań. Byłam przygotowana ( nie tylko ja) na koncert z udziałem orkiestry prowadzonej przez Hansa Zimmera. Nie było mowy o tym, że będzie to inny dyrygent. W porównaniu do koncertu sprzed paru lat z udziałem Hansa Zimmera nie ma nawet o czym mówić, to zupełnie nie to samo nie było takiej atmosfery, odczucia głębi muzyki , która jest esencją muzyki tworzonej przez tego artystę.Na ostatnim koncercie powiem literalnie "ciarki chodziły mi po plecach" w sobotę niestety po prostu tylko się słuchało. Za dużo ogólnie pojętego patosu, za mało ducha Hansa Zimmera. Uważam, że jest to wprowadzenie ludzi w błąd przez niedomówienie, bo gdybym wiedziała, ze będzie inny wykonawca biletów nie kupiłabym. Pozdrawiam
Koncert - świetny! Jednak kiedy śpiewał chór to strasznie niemiło trzeszczało w uszach.
Witam, koncert bardzo udany, cudowne emocje podczas słuchania muzyki stworzonej przez Hansa Zimmera. Jedyny minus za nagłośnienie w Tauron Arenie. Było słychać nieprzyjemny pogłos podczas mówienia Pani prowadzącej oraz momentami podczas partii granych przez orkiestrę. Uważam że nagłośnienie było zbyt ciche. Byłam na wielu koncertach tego typu w Tauron Arenie i nigdy nie było problemów tego typu. Przeszkadzało również niefortunnie ustawienie głośników które zasłaniały ekran. Jednak mimo przeszkód było to piękne przeżycie. Pozdrawiam :)
Bardzo fajny koncert. Polecam!
Bardzo fajny koncert. Profesjonalni muzycy.
Sam koncert interesujący. Bardzo miłe wrażenia. Natomiast polecam wyjechać na wydarzenie dużo wcześniej przez wszech obecne korki. Dodatkowo panowie z ochrony średnio pomocni w znalezieniu odpowiedniego sektora .
Było super
Super show!
Wow to za mało by wyrazić emocje. Koncert rewelacja!
Super polecam wszystkim
Rewelacyjny koncert
Muzyka przepiękna, wykonanie również.
Super koncert i wspaniałe prowadzenie przez Panią konferansjerkę.
Bardzo fajna orkiestra, chór rewelacja, natomiast dla mnie brakło dynamiki z oryginalnych wykonań tych utworów, szczególnie przy utworach z Gladiatora i Batmana. Nagłośnienie też nie było na najwyższym poziomie, mogło być lepiej. Ogólna ocena dobra.
Marcin 19.11.2018 08:22
Świetny koncert z doznaniami świetlnymi. Uczta duchowa.
marsad 18.11.2018 17:39
pomysł bardzo dobry muzyka i wykonanie piękne ale miejsce czyli Netto Arena to nie jest dobre miejsce na tego typu koncerty. akustyka beznadziejna to przede wszystkim i kręcący się w tą i z powrotem ludzie. Nastepnym razem tylko Filharonia.
aniasz78 18.11.2018 16:05
Gorąco polecam
Paweł L. 18.11.2018 13:35
Koncert był udany,akustyk stanął na wysokości zadania, wszystko było słychać idealnie,orkiestra przygotowana perfekcyjnie zresztą tak jak i chór nie wspominając o solistce niestety największym problemem byli sami odbiorcy,którzy spóźnili się nawet 30 minut i skutecznie przeszkadzali w odbiorze początku koncertu mam jednakże świadomość ,że nie ma tutaj winy ze strony organizatorów a takie sytuacje to typowa polska ignorancja wobec innych.Z wyrazami szacunku wierny słuchacz muzyki filmowej
shofi 18.11.2018 13:30
Super koncert. Wspaniała muzyka .Dobra akustyka. Dwie godziny czarów estetycznych dla duszy. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z okazji bycia na takim koncercie. Pozdrawiam organizatorów.
Bardzo dobrze zorganizowany koncert. Osoba prowadząca merytorycznie przygotowana. A sam koncert to przyjemność dla duszy. Było fantastycznie.
lewandowska-Abucewicz 18.11.2018 09:30
Bardzo fajny koncert. jechałem z Katowic ale nie żałuję.
Jeśli chodzi o koncert nie mam żadnych zastrzeżeń. Maestro i orkiestra potrafili wprowadzić w stan zapomnienia o świecie. Osobiście kilka razy się wzruszyłam. Zastrzeżenia mam tylko co do organizacji poszukiwania miejsca. Większość ludzi nie wie jak trafić na swoje krzesło bo opisy nie jasne. Mieliśmy P(łyta). Pracownicy odsyłali nas z parteru na piętro i z powrotem. Sami nie wiedzieli którędy powinniśmy wejść. po dłuższym szukaniu dotarliśmy. Na całe szczęście udało nam się kupić miejsca w pierwszym rzędzie i nie jestem w stanie powiedzieć jak zachowywali się nasi "Janusze koncertów". Dla mnie koncert i wrażenia niezapomniane.
W sumie ok.
Niesamowite przedstawienie, świetnie przygotowane.
Bartek 15.05.2018 13:16
cudnie było:)
ewelkaja13 14.05.2018 13:01
Było cudownie, magicznie. Nigdy tego nie zapomnę. Orkiestra i chór... brak słów dla ich talentu😍
Mona 13.05.2018 21:42
Koncert bardzo udany, organizacyjnie wszystko dobrze rozegrane, brak kolejki przy wejściu, łatwe dojście do swoich miejsc. Jedynym mankamentem były niewygodnw krzesła na płycie - ze względu na niskie oparcie ciężko było wysiedzieć przez 2.5h.
Kn12345 13.05.2018 13:44
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Ruda Śląska
25.10.2019 18:00

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane