koncert

Koncert Noworoczny Joanna Dark z zespołem

koncert

Koncert Noworoczny Joanna Dark z zespołem

Koncert Noworoczny Joanna Dark z zespołem - Bilety na koncert

KONCERT NOWOROCZNY w wykonaniu Joanny Dark z zespołem znakomitych jazzmanów:
fortepian - Filip Wojciechowski
kontrabas - Paweł Pańta
instrumenty perkusyjne - Krzysztof Szmańda
trąbka - Jerzy Małek

16 stycznia 2022 (niedziela), godz. 18:00
Sala widowiskowa Centrum Kultury Izabelin, ul. J. Matejki 21
Bilety: 30 zł, z Kartą Izabelińczyka: 24 zł (tylko w sekretariacie CKI)

Podczas koncertu usłyszymy znane polskie piosenki m.in. „Na całych jeziorach ty” Kaliny Jędrusik, „Miłość w Portofino” Sławy Przybylskiej czy „Kołysanka dla Okruszka” Seweryna Krajewskiego oraz standardy muzyki światowej np. „Fly me to the moon” czy „Let it snow”.

Joanna Dark – wokalistka i aktorka.
W czasie studiów zdobyła Grand Prix Festiwalu Piosenki Miłosnej w Poznaniu oraz nagrodę Miss Obiektywu Debiutów Opolskich. Na festiwalu akademickim FAMA wystąpiła z recitalem songów Brechta – Mein lieber Brecht, nagrodzonym stypendium za „intrygującą osobowość artystyczną”. Wystąpiła w 500 spektaklach w brodwayowskim składzie musicalu Metro. Po nowojorskiej premierze „New York Newsday” pisał o „pięknej, wysokiej blondynce śpiewającej słodko i zmysłowo jak barytonowy saksofon”.

Współpracowała z największymi projektantami mody – Jerzym Antkowiakiem-to podczas jego pokazów śpiewała piosenki Marleny Dietrich,a także Grażyną Hasse, Barbarą Hoff, Marią Urbaniak.
Joanna jest nagrodzona nagrodą Jubileuszową SAWP-Stowarzyszenia Artystów Wykonawców i Brązowym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Pierwszą płytę – „Nie bój się latania” – nagrała w 1995 r.Następna to "Dark Night" W maju 2009 ukazała się płyta Bar Nostalgia. W lipcu 2016 roku zaśpiewała koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej, który był inspiracją do powstania płyty „Krajewski na dziś” w 2017 roku. Płyta "Wyspa dzieci-piosenki babci i dziadka" została nominowana do Nagrody fonograficznej Fryderyk 2020.

W 2021 roku ukazała się jej najnowsza płyta „Osiecka/Przybora - ale jazz!” obsypana znakomitymi recenzjami. Z tym składem muzycznym znakomitych jazzmanów wystąpi w naszym Centrum Kultury Izabelin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Koncert Noworoczny Joanna Dark z zespołem

Panią Joannę Dark można posłuchać na YT i naprawdę robi z zespołem Jazz, który brzmi dystyngowanie a jednocześnie przystępnie, tak, że dwoje 6-latków miało niezłą zabawę ;) Na inny repertuar poszedłbym nawet jutro na te same piosenki to może za miesiąc - POLECAM B-)

Polecane z kategorii koncert