Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze - Kraków | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

koncert Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze

koncert Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze

Krzysztof Zalewski - Wszystko będzie dobrze - Bilety na koncert

Krzysztof Zalewski – „Wszystko będzie dobrze”
Zalewski – w Dzień Kobiet, kameralnie – na Scenie NCK!

„Wszystko będzie dobrze” to nowy singiel Krzysztofa Zalewskiego, który promuje jego ostatni album „Zabawa”. Nowa płyta Zalewskiego to zbiór tanecznych, a jednocześnie nieco mrocznych utworów, które dopełniają życiowe i dojrzałe teksty 35-letniego mężczyzny. Jego piosenki od zawsze doceniane są nie tylko za znakomite aranżacje i organiczne brzmienie, ale również za poruszający i szczery przekaz. Każdy ze słuchaczy jest w stanie odnaleźć w nich cząstkę siebie.

Najnowsze utwory wokalisty skłaniają do refleksji i nawiązują do rzeczywistości, w której przyszło nam dziś żyć. Zalewski ma dla nas jednak piękny, prosty przekaz – „Wszystko będzie dobrze”! Z tym przesłaniem artysta podczas koncertu przekaże nam mnóstwo pozytywnych wibracji i niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Krzysztof Zalewski

Debiutancką płytę – rockową, ostrą, surową – wydał zaraz po wygranej „Idola” w 2004 i po jakimś czasie słuch po nim zaginął – ale to nie znaczy, że Zalef zrezygnował z muzyki. Wręcz przeciwnie! Terminował u Nosowskiej i w Heyu, grał w Muchach i Japoto, występował z Brodką, a nawet zagrał w filmie. Uzbrojony w te do świadczenia Zalewski zadebiutował ponownie, albumem „Zelig”. To wyzwanie rzucone dzisiejszej muzyce popularnej: 10 rockowych piosenek, ambitnych i chwytliwych zarazem. Dla wszystkich, ale nie dla każdego. Tą płytą zaistniał w świecie muzyki alternatywnej i zagrał setki koncertów w całej Polsce. Rok 2016 to nowa odsłona – płyta „Złoto” – najbardziej osobista, a zarazem najbardziej przystępna i przebojowa płyta Krzysztofa Zalewskiego. Płyta ta otworzyła mu drogę do udziału w najciekawszych projektach dziejących się na polskim rynku muzycznym – jak np. Męskie Granie. To dla tego projektu Zalewski napisał utwór „Początek”, który w bardzo szybkim tempie osiągnął ponad 100 milionów wyświetleń. Kolejny singiel „Kurier”, który powstał do filmu Władysława Pasikowskiego, również okazał się dużym przebojem. Obecnie Zalewski promuje swój najnowszy album ZABAWA. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień i mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudowny koncert 🥰🎶🎵 . Krzysiek Z. to mega utalentowany muzyk i wspaniały człowiek☺️
Najlepsza impreza na dzień kobiet na jakiej byłam :))))
organizacja na piątkę z plusem. A Koncert Krzysztofa to zawsze najlepsza muzyczna uczta
Zabawa, zabawa, zabawa!
Cudownie! Energia! Gitara i Krzyś! Teskno było!
Super koncert i dużo dobrej energii której tak obecnie brakuje. Krzysztof Zalewski powala swoim talentem!
Przepiekny koncert na Dzień Kobiet
Koncert rewelacja! Obsluga i wydarzenie na wysokim poziomie.
Było świetnie! Koncert na bardzo wysokim poziomie. Wspaniała atmosfera.
Super zabawa, bardzo dobry koncert!!!Polecam!!!
Wspaniały koncert.
Super atmosfera, świetny koncert!
Koncert był cudowny, zjawiskowy. Bardzo dobre miejsce na tego typu wydarzenia.
Wspaniały koncert. Największe przeboje zagrane. Zalewski pełen energii. Reżim sanitarny zachowany. Supeeeeer!
Bardzo "żwawy" koncert ;) czekam na kwiecień :)
Genialny koncert!

Polecane