koncert

Love Songs | Asia Czajkowska & Bartek Staszkiewicz | Koncert

koncert

Love Songs | Asia Czajkowska & Bartek Staszkiewicz | Koncert

Love Songs | Asia Czajkowska & Bartek Staszkiewicz | Koncert - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe święto miłości. Dla wszystkich zakochanych oraz poszukujących czułych uczuć, również serce toruńskiej starówki zabije tego dnia mocniej. Przygotujcie się na subtelną, ale i potężną dawkę romantyzmu, która wypełni artusowe mury za sprawą wyjątkowego, muzycznego duetu - Asi Czajkowskiej oraz Bartka Staszkiewicza.

Przygotowany przez muzyków program Love Songs to najpiękniejsze historie, które na przestrzeni minionych stu lat zamknięto w piosenkach. Pojawią się standardy jazzowe (My funny Valentine czy When I fall in love), piosenki francuskie (La vie en rose) , soundtracki światowych hitów filmowych (I will always love you) i niezapomniane polskie piosenki z różnych dekad (Kasztany, Na pierwszy znak, Jego portret, Jednego serca). Kojący głos Asi Czajkowskiej, otulony dźwiękami fortepianu czarowanymi przez Bartka Staszkiewicza objawi się także w czułych, autorskich kompozycjach duetu. Zapewniamy, że za sprawą Love songs, lutowy wieczór będzie jednym z najgorętszych tej zimy. Nastrójcie serca i zakochajcie się w Artusie!

Asia Czajkowska - wokalistka, autorka piosenek, z wykształcenia filololożka-językoznawczyni, z pasji i zawodu trenerka głosu. Bierze udział w projektach jazzowych i popowych, współpracując m.in. z Bogdanem Hołownią, LA Trio, triem Wojtka Gogolewskiego, Eljazz Big Bandem, Jackiem Bryndalem (aka Atrakcyjny Kazimierz). Od 20 lat śpiewa w chórze Astrolabium. Wkrótce ukaże się jej druga płyta, stworzona z toruńskimi pianistami, wśród których wiodącą rolę kompozytora i producenta odgrywa towarzyszący jej dziś przy fortepianie Bartek Staszkiewicz.

Bartek Staszkiewicz - klawiszowiec, pianista, producent muzyczny. Współzałożyciel i członek zespołu Sofa, kierownik muzyczny koncertów galowych festiwalu Tofifest, Pod wspólnym niebem. Współpracował m.in. z Ostrym, Pauliną Przybysz, Julią Marcell, Grzegorzem Hyżym, Mariuszem Lubomskim, Bovską oraz Waglewski Fisz Emade.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Love Songs | Asia Czajkowska & Bartek Staszkiewicz | Koncert

Mimo dobrego przygotowania technicznego Pani Joanna ma tak mało charyzmy i tzw."czegos", co nadawałoby unikatowy, indywidualny rys jej interpretacjom, że byłem rozczarowany. Brakowalo zroznicowania emocji, ich stopniowania i podnoszenia w niektórych momentach. Przez to występ był "letni". Nijaki. Pianista wypadł znacznie lepiej. Chłód w sali utrudniał też odbiór. Trudno się było poczuć rozluźnionym w pełni.
Mazi 15.02.2022 09:42
Love Songs | Asia Czajkowska & Bartek Staszkiewicz | Koncert
Toruń, 14.02.2022
Centrum Kultury Dwór Artusa

Polecane z kategorii koncert