koncert
Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

koncert

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie - Bilety na koncert

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie - Bytom Bytomskie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Koncert fenomenalny, Michał Bajor przeszedł moje najśmielsze oczekiwiania. Jest The Best
Występ był niesamowity - świetna orkiestra, niezwykły głos, interesujące anegdoty. Rewelacja! Jak najwięcej takich gości w Siedlcach!
Od lat recitale Michała Bajora przyciągają widzów w całej Polsce. Artysta wydaje płyty regularnie i regularnie odkrywa przed widzami nowe oblicza. Tym razem zaprezentował swoje zamiłowania do muzyki włoskiej i francuskiej. Był to koncert pełen (dosłownie) iluminacji, humoru i świetnego kontaktu na linii Artysta-Widz. Nie zabrakło jednak wzruszających akcentów, wspomnień oraz opowieści o artystach, którzy jako pierwsi zbudowali repertuar obecnej płyty Bajora. Jestem zachwycona i z pewnością pojadę jeszcze na koncert. Serdecznie polecam - zwłaszcza miłośnikom repertuaru francuskiego i włoskiego. :)
Jestem oczarowana tym koncertem. Polały się łzy ze wzruszenia.
Rewelacyjnie
jestem jak zwykle zachwycona,nic dodać nic ująć! było wspaniale!
jackom_smith 14.10.2019 10:29
Fantastyczny koncert do śmiechu i do łez. Głos Pana Michała- niepowtarzalny! Polecam serdecznie! 😊👍
SUPER
Rewelacyjny koncert. Pan Michał to klasa sama w sobie. Artysta z ogromną klasą. To była prawdziwa uczta artystyczna.
Wolę Bajora w jego polskim repertuarze. Po koncercie miałm niedosyt .
Bardzo mi się podobało ten koncert: cudownie, świetnie i było super. :)...
Rewelacyjny koncert, pełen zadumy a także humoru. Piosenki w pięknych aranżacjach, ciekawe tłumaczenia. Niezwykłe historie opowiedziane przez Michała Bajora, także z jego prywatnego życia. Polecam!
interesujące doznanie emocjonalne, zresztą jak zawsze, okraszone prywatnymi ciekawostkami autora, zresztą jak zawsze- warto i polecam
Jak zawsze rewelacja.
Pan Bajor jak zawsze bezkonkurencyjny.Niezwykły koncert, piękny głos, wspaniałe anegdoty, dowcip i niespotykana w dzisiejszych czasach kultura i szacunek dla widza. Polecam każdemu, kto jak ja, uwielbia Michała Bajora.
Piękny koncert, Michał Bajor jak zwykle perfekcyjny w każdym calu!
klasa sama w sobie
Koncert cudowny. Artysta jak zawsze pokazał moc swojego głosu i sprawił że wieczór był niezapomniany
Jak zawsze wspaniałe!

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
26.10.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Bytom inne wydarzenia