koncert

Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych "Jazz Juniors"

koncert

Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych "Jazz Juniors"

Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych "Jazz Juniors" - Bilety na koncert

Jazz Juniors = Jazz Młodych
To hasło przyświeca tegorocznej edycji festiwalu. Uprzedzamy lojalnie: będziemy się go konsekwentnie trzymać! Dlaczego? Na to pytanie mamy kilka trafnych, nie dających się podważyć odpowiedzi.

Po pierwsze: Jazz Juniors to konkurs dla młodych, utalentowanych i poszukujących.
Po drugie: Jazz Juniors to promocja laureatów festiwalu, którzy są młodzi, utalentowani i poszukują właśnie. Chcemy w tym roku zaprezentować publiczności w jakie rejony może zapuścić się młody, utalentowany, a nade wszystko poszukujący jazzman.
Radosław Rasz (laureat Jazz Jnuniors z 2002 r.) został zaproszony do projektu Gaby Kulki i Konrada Kucza: KUCZ/KULKA (koncert 3.12).
Leszek Możdżer i Tymon Tymański (laureaci Jazz Juniors z 1992 r. pod szyldem "Miłość") powracają na deski Rotundy, jako POLISH BRASS ENSEMBLE TYMONA TYMAŃSKIEGO & LESZEK MOŻDŻER (koncert 4.12).
Stefan Gąsieniec (laureat Jazz Juniors z 2004 r.) koncertuje obecnie z wybitną jazzową wokalistką SIGGY DAVIS (koncert 5.12).

Po trzecie Jazz Juniors to festiwal dla tych, którzy poszukują czegoś ciekawego, zjawiskowego i nieszablonowego w muzyce. Dla tych, którzy są młodzi z urody lub są młodzi duchem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Międzynarodowy Konkurs Młodych Zespołów Jazzowych "Jazz Juniors"

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert