koncert

Mr. Pollack - live

koncert

Mr. Pollack - live

Mr. Pollack - live - Bilety na koncert

Koncert pamięci śp. Jacka Polaka - Paganiniego gitary.
Już 9 października będzie można posłuchać na żywo utworów z płyty "Siedem Źródeł" - pożegnalnej płyty legendarnego twórcy, kompozytora i gitarzysty - Jacka Polaka.
Ostatni album jednego z najsłynniejszych gitarzystów w muzycznych dziejach Polski. To wydawnictwo z pogranicza rocka progresywnego z domieszkami bluesa, poparte niepowtarzalnym brzemieniem, które zawierać w sobie będzie mnóstwo niesamowitych kompozycji
Płytę "Siedem Źródeł" stanowić będą takie utwory jak "Zatrzymaj Czas", "Broken Blues", "Alleluja", "Przebudzony", tytułowy "Siedem Źródeł" oraz inne, pozostające w klimatach rocka progresywnego kompozycje.
Urokliwe melodie, niezapomniane solówki i niezwykłe podziały rytmiczne wzmocnione niesamowitym brzmieniem siedmiostrunowej gitary - wszystko to będzie można usłyszeć na żywo!
Album to swoisty wyraz pamięci i hołdu dla jego twórcy - Jacka Polaka. Wspierany przez swojego brata, Grzegorza, artysta nagrał wszystkie kompozycje, które teraz, drogi Słuchaczu, będziesz mógł posłuchać, kontemplować, zachwycać się i zachować jednocześnie pamięć o Paganinim gitary.
Poza tym będzie można usłyszeć na żywo utwory z poprzednich płyt: "Black Hawk", "Manhattan One", "QŃ", czy "Air on 6 strings".
Zespół w składzie:
Grzegorz Polak - perkusja
Marek Kozik - gitara, wokal
Bartłomiej 'Gibson' Filip - gitara basowa, wokal
Do zobaczenia w Pubie 6ścian!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Białystok

Recenzje Mr. Pollack - live

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert