koncert

Noworoczna Gala 2020 - Koncert Wiedeński

koncert

Noworoczna Gala 2020 - Koncert Wiedeński

Noworoczna Gala 2020 - Koncert Wiedeński - Bilety na koncert

Wielka Gala Noworoczna 2020 - Koncert Wiedeński z Narodową Orkiestrą Filharmonii Lwowskiej INSO

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa. Gdzie, w pełnych zachwytu dźwiękach, będzie można usłyszeć szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosne westchnienia w alkowach.

Wybitne kompozycje, w wykonaniu Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej i musicalowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku, do najsłynniejszej sceny musicalowej Broadwayu. Artyści zaprezentują niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze, światowe arie, szlagiery i duety miłosne.

Niespodzianką wieczoru będzie niezwykła osobowość artystyczna, Melanie Goerlitz gwiazda z Nowego Jorku, która jako solistka bierze udział w wielu produkcjach broadwayowskich, a także koncertuje na scenach USA oraz Europy. Goerlitz jest absolwentką prestiżowego Carnegie Mellon University w Pittsburghu, po którego ukończeniu otrzymała dyplom z wyróżnieniem oraz stypendium na studia mistrzowskie we Włoszech. Melanie Goerlitz jest zatrudniona w amerykańskim „National Tours” jako solistka specjalizująca się w wykonaniach „Swing Broadway Musical i Pop”.

Obok Amerykanki wystąpią znakomici soliści opery lwowskiej i kijowskiej operetki. Natalia Kuchar - mezzosopran, Inna Fedoriy - sopran, Mykhailo Kushlylk - tenor i Yuriy Hadzetskyy – baryton. Wszyscy są stypendystami Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. W postać Johanna Straussa wcieli się Johann Kruk, wirtuoz skrzypiec, który każdego roku koncertuje w największych salach koncertowych Europy takich, jak: Filharmonia Berlińska, Concertgebouw w Amsterdamie, czy Royal Albert Hall w Londynie. Wszystkich artystów poprowadzi Maestro Woytek Mrozek polski dyrygent, wirtuoz klarnetu i producent, znany publiczności całego świata. Ta niezwykła gala będzie wzbogacona wirtuozerskim popisem par tanecznych, barwnymi kreacjami, a także wirtuozerią instrumentalną, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu. Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej INSO, która koncertuje w największych salach koncertowych Europy, m.in. w Filharmonii w Berlinie, w Zurychu, Monachium czy Concertgebow.

Publiczność wysłucha największe przeboje Króla Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek takich, jak: Zemsta Nietoperza, Księżniczka Czardasza, Baron Cygański, Wesoła Wdówka, Kraina Uśmiechu, czy walca Nad pięknym modrym Dunajem oraz Marsz Radeckiego. Dodatkową atrakcją wieczoru będą współczesne, światowe hity grupy ABBA – Mamma mia, Dancing Queen, Whitney Houston – All a tonce, I wanna dance with somebody, Celine Dion, Beyonce - Hello, duet Shallow Lady Gaga i Bradleya Coopera, a także duety Quando-Quando czy z Aladyna The Whole New Word.

Koncert swoim charakterem wiernie nawiązuje do tradycji wielkich, wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu oraz na scenach całego świata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Noworoczna Gala 2020 - Koncert Wiedeński

Piękny występ, cudowne głosy , piękny repertuar. Piękne suknie pań. Nic dodać nic ując. Koncert trwał 2 godz.
paela 24.02.2020 22:40
Bardzo ładnie przygotowane, soliści super, sympatycznie spędzony czas - nie żałujemy wyboru
mmmeee 20.02.2020 16:42
Dobry, polecam.
Monicelka 16.02.2020 23:00
Dla mnie za mało Straussa w Straussie. Ale ja mam niedosyt po prostu. Żałuję niestety najbardziej, że nie było Shallow Lady Gaga i Whitney Houston. Prowadząca zestresowana lub nieprzygotowana, ale głos piękny.
Izabela 11.02.2020 08:49
Koncert nie był zgodny z opisem. Ni jak nie miał się do koncertów wiedeńskich. ABBA???!!!. Fatalne nagłośnienie kompletna ignorancja wspaniałych właściwości akustycznych auli. Brak konferansjera!!!!
Maciej 11.02.2020 08:44
Koncert wspaniały. Nie byłam rok temu, ale podobno w tym roku był o niebo lepszy. Z czystym sumieniem polecam.
Byliśmy z mężem zachwyceni , koncert na wysokim poziomie. Polecam
Koncert przepiękny, godny polecenia, artyści wspaniali, osoba prowadząca również zaciekawiła opowiadaniem, wszystko na 5:)
Było fantastycznie.
Bardzo ładna gala :) Piękne układy taneczne:) Polecam gorąco!
Zadowolona 13.01.2020 19:43
Piekne widowisko !
Cu-do-wnie!!!! Bawiłam się cudownie. Pierwsza część koncertu to walce, polki, czardasze, tak bardziej,, na poważnie ", orkiestra z wspaniałym dyrygentem(zresztą dołączył też do orkiestry jako klarnecista!), cudowne głosy wokalistów i jeszcze balet!!! Ogrom szczęścia na raz. Druga bardziej ,, na wesoło" między innymi z utworami Abby... Pięknie spędzony czas. U uśmiechem od ucha do ucha, z łezką w oku, z bolacymi dłońmi od bicia oklasków,szczęściem w sercu. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
Promyczek 12.01.2020 09:41
Świetna impreza, piękne głosy, dobre dobrany repertuar. Impreza warta polecenia
Bardzo udany koncert,ogólnie dobry klimat . Miło ,czysto,kulturalnie.
występ artystów super, niestety miejsca na końcu sali trochę kiepskie - zła widoczność
Koncert Wiedeński godny polecenia. Mam nadzieję, że koncerty tego typu będą się odbywały także w przyszłości w Świeciu.
Było bardzo miło i przyjemnie, świetny występ artystów tylko za krótko. Wiem że to ciężka praca ale było super!!!!!!!
Koncert był wspaniały, wykonawcy i orkiestra na bardzo wysokim poziomie, całość rewelacyjnie, bardzo nam się podobało, polecamy. Już nie możemy doczekać się w przyszłym roku 🙂
Znane arie i pieśni, dobre nagłośnienie, prowadzenie z humorem, bardzo nam się podobało
Bardzo ladny i udany wystep
Wspaniała uczta artystyczna. Jestem pod wielkim wrażeniem.
Profesjonalny, piękny koncert. Bardzodobrze dobrany repertuar arii, pieśni na okres noworoczny. Wyśmienicie się bawiliśmy.
Cudowny koncert!!!
Występ piękny, wspaniale dopracowany muzycznie. Impreza na wysokim poziomie. Jedynym dyskomfortem był brak klimatyzacji w pomieszczeniu. Polecam!!!
znakomite występy, bardzo miły wieczór
Impreza była bardzo udana. Spełniła nasze oczekiwania. Kolejny już raz uczestniczyliśmy w gali noworocznej organizowanej w Chełmnie w dniu pierwszego dnia Nowego Roku. Brawo! Do zobaczenia za rok!
Piękny koncert. Jestem zachwycona bardzo wysokim poziomem artystów. Polecam koncert wszystkim znajomym .Do zobaczenia w przyszły Nowy Rok.
Występ dostarczył nam pięknych wrażeń i mnóstwo pozytywnej energii. Szczególne ukłony dla orkiestry piękne perfekcyjne brzmienie uśmiech i profesjonalizm dyrygenta bezcenny ☺. Tancerze bardzo opytmistyczni i utalentowani. Diwy operowe i tenorzy super, piękne kreacje dopełniały widowisko . Brawo i szacunek 😄
Warto było.wspaniały koncert..dobrze się bawiliśmy
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert