koncert

Old Breakout - Tribute to Nalepa 2022

koncert

Old Breakout - Tribute to Nalepa 2022

Old Breakout - Tribute to Nalepa 2022 - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

OLD BREAKOUT to reaktywacja legendy. Jest muzyczną inicjatywą członków oryginalnego składu BREAKOUT Tadeusza Nalepy – legendy polskiej sceny blues-rockowej z lat siedemdziesiątych - Tadeusza Trzcińskiego, Józefa Hajdasza, Winicjusza Chrósta, Krzysztofa Dłutowskiego i Wojciecha Morawskiego.

Różne bywają spotkania po latach. Wspomnień nieraz za dużo, słów za mało. Ale bywa i tak, że słowa, których aż nadto, zostają ubrane w muzykę, tamtą sprzed lat czy tę zupełnie nową. By łączyć tradycyjne brzmienie, okraszone wirtuozerskimi solówkami gitar i hammonda, rewelacyjne partie harmonijki ustnej z iście breakoutowym wokalem. A na widowni wspaniała atmosfera i niekończące się standing ovation. Ludzie chcą słuchać dawnych przebojów w dokonałych wykonaniach, które daje im Old Breakout. Projekt legendarny a jednocześnie absolutnie świeży. Skromny i pokorny ale serwujący wyjątkowe, niezapomniane uczty muzyczne. I chce się więcej i więcej...

Koncert w ramach festiwalu „Lep na Bluesa 2013” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów oraz krytyków muzycznych, co stało się naturalnym impulsem do nagrania w 2014r płyty „Za głosem bluesa idź” z tekstami znanego poety Bogdana Loebla.

Po czterech latach intensywnego koncertowania w kraju i za granicą oraz po niezliczonych spotkaniach z fanami po koncertach i na antenach radiowych OLD BREAKOUT nagrał w 2018r kolejną płytę „TRIBUTE TO NALEPA & KUBASIŃSKA”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Raszyn (pow. pruszkowski)

Brak wydarzeń w: Raszyn (pow. pruszkowski)

Recenzje i opinie: Old Breakout - Tribute to Nalepa 2022

Wspaniały wieczór z legendarną muzyką i świetnymi muzykami!
Chris 07.03.2022 20:50
Było pysznie.
Rob Jones 05.03.2022 15:01
Wspaniały koncert na najwyższym poziomie.
Perdi 05.03.2022 09:29

Polecane z kategorii koncert