koncert Olga Szomańska

Olga Szomańska - Ja Lubię Tour

koncert Olga Szomańska

Olga Szomańska - Ja Lubię Tour

Olga Szomańska - Ja Lubię Tour - Bilety na koncert

OLGA SZOMAŃSKA
JA LUBIĘ tour

OLGA SZOMAŃSKA powraca z nowym solowym albumem!

21 listopada 2021 r. odbędzie się oficjalna premiera autorskiego albumu JA LUBIĘ. Na płycie usłyszymy 14 premierowych utworów o zróżnicowanym charakterze muzycznym. Piosenki stanowiące bardzo osobistą wypowiedź artystki, tworzą jednocześnie uniwersalne historie, w których każdy z pewnością odnajdzie część siebie.

Energia, siła, radość, spokój, mądrość, tęsknota – to tylko niektóre z wachlarza uczuć, którymi dzieli się z nami artystka. Ta płyta nie jest jak każda… jest wyjątkowa i niezwykle kolorowa, tak jak jej autorka. Na słuchaczy płyty czekają niezwykłe muzyczne niespodzianki – duet z Kubą Badachem, utwory wykonane wspólnie z zespołem Dagadana i chórem Gospel Rain, czy też nieznana piosenka Włodzimierza Szomańskiego (taty Olgi) w mistrzowskiej aranżacji Adama Sztaby .

W ramach koncertów JA LUBIĘ usłyszymy również wybrane utwory z płyty „Nówka” w całkowicie nowych aranżacjach Jacka Subociałło.


OLGA SZOMAŃSKA
wokalistka, aktorka

Laureatka SuperJedynki Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot oraz Festiwalu Top Trendy za piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość”, Srebrnej Twarzy VI edycji popularnego programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury dla Najlepszej Wokalistki Musicalowej 2017.

Paroletnia współpraca z Piotrem Rubikiem oraz Zbigniewem Książkiem zaowocowała nagraniem płyt z oratorium „Tu es Petrus” oraz „Siedem Pieśni Marii”. Jako pierwsza polska wokalistka wystąpiła w duecie z Andrea Bocellim.

CZYTAJ WIĘCEJ

IRA

IRA

(895)

najbliższe wydarzenie
10.03.2022 19:00

bilety od 135.00 PLN

KUP BILET

Bilety

Brak wydarzeń w: Kielce

WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Olga Szomańska - Ja Lubię Tour

Wspaniały koncert chce więcej i więcej. Zapamiętam na bardzo długo . Polecam wszystkim
Łukasz 25.11.2021 13:23

Polecane z kategorii koncert