Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert Paluch

Paluch - Kompot on Tour

koncert Paluch

Paluch - Kompot on Tour

Paluch - Kompot on Tour - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

PALUCH, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 15.pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Współpracował z większością czołowych graczy na lokalnej scenie, ale ma na swoim koncie również międzynarodowe kooperacje z takimi artystami jak PLK, Rytmus czy Olexesh. Album "Czerwony Dywan" odniósł wielki sukces zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce. Przedostatni album „Nadciśnienie”, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku, okrył się platyną, co oznacza, że liczba sprzedanych egzemplarzy albumu Palucha przekroczyła próg 30 tysięcy sztuk. Po 1,5 roku Paluch wraca do nas z kolejnym wydawnictwem.„Kompot" to 14 sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę, klimatyczne love songi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach. Oprócz czołowych rodzimych raperów takich jak Avi, Kaz Bałagane czy Major SPZ gościnnie pojawią się również Vito Bambino (Bitamina) oraz Kubiszew, z którym Paluch rozpoczynał rapowanie, a który wraca do nagrywania muzyki po dłuższej przerwie.Na gramofonach udzielił się Dj Kebs, oraz dobrze znany z polskich klubów oraz koncertów Dj Taek. Tytuł, oprócz właściwego znaczenia, jest nawiązaniem do narkotyku zwanego również „polską heroiną", który jest mieszanką twardych używek o wysokim zanieczyszczeniu, niegdyś podawaną dożylnie przez narkomanów. Od albumu można się łatwo uzależnić, ale nie przedawkować.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Paluch - Kompot on Tour

Raper spóźnił się ponad 30 minut. Całe wydarzenie trwało 55 minut. Ponadto dużo czasu zajęły monologi artysty między piosenkami. Koncert promowany był jako trasa koncertowa albumu "Kompot" a niestety zagrane zostały tylko 2 utwory z tej plyty
Marazm1987 24.06.2022 15:10
Paluch - Kompot on Tour
Toruń, 23.06.2022
Lizard King
Petarda, nie spodziewałem się, że tak pozytwnie będzie i zostanie mi stan po koncercie. Jejejejej! :D
Patryk 24.06.2022 12:28
Paluch - Kompot on Tour
Toruń, 23.06.2022
Lizard King
Hmm.. było super, ale stanowczo za krótko . Paluch spóźnił się 30 min. Koncert zaczął się o 20.30. a skończył o 21.20.. trochę krótko, gdzie była informacja, że koncert trwa 100 minut. Było super ale jest niedosyt.
Beata 24.06.2022 08:33
Paluch - Kompot on Tour
Toruń, 23.06.2022
Lizard King

Polecane z kategorii koncert