Smolik//Kev Fox | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Smolik//Kev Fox

koncert

Smolik//Kev Fox

Smolik//Kev Fox - Bilety na koncert

8 grudnia wieczorem zapraszamy w gościnne mury Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga na finał naszego projektu "Wolność 24/7". Zaprezentujemy film dokumentalny, który powstał w ramach warsztatów DO[WOLNOŚĆ] pod okiem artysty wizualnego Piotra Piasty; jego twórcami byli uczniowie z X LO im. S. Konarskiego, a bohaterami Wy - radomianie. Uczniowie szkoły muzycznej, przechodnie, tancerze, "Sprężyści" opowiadali o tym, jak rozumieją wolność, czym ona dla nich jest, jakie widzą dla niej zagrożenia we współczesnym świecie. Po projekcji finałowy koncert dwóch znakomitych artystów - Smolika i Keva Foxa. SMOLIK // KEV FOX to eklektyczny i wymykający się jasno określonym ramom duet Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa brytyjskiego songwrittera. SMOLIK // KEV FOX to również jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa, a ich pierwszy singiel „Run” przez wielu uznawany był za utwór roku. Od czerwca 2017 płyta ma status platynowej. We wrześniu 2018 miała miejsce premiera QUEEN OF HEARTS czyli najnowszej EP duetu SMOLK//KEV FOX. Składające się na nią 4 utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

Bilety po 70 zł w przedsprzedaży, po 80 zł w dniu koncertu.

Sala koncertowa im. K. Pendereckiego w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu,ul. 25 Czerwca 70

Liczba miejsc ograniczona.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniałe widowisko i słuchowisko
Świetny koncert. Super miejsce. Akustyka na szóstkę!
rewelacyjny koncert!
Prawdziwa uczta muzyczna, mnostwo dobrej energii, swietna zabawa
Niesamowity zespół i niesamowita sala. MEGA KONCERT !!!
Rewelacyjny koncert. Kev Fox w niebywałej formie wokalnej ze świetnym kontaktem z publicznością . Realizacja dźwieku mogłaby być odrobinę lepsza. Sala koncertowa komfortowa.
Koncert petarda. Doborowa muzyka w odpowiednim miejscu. Jedyny minus to ten, że troszkę za krótko.
jednym słowem PETARDA !!!!!
Niesamowity koncert, Kev oczarował głosem i energią, Smolik zabrał nas w zmysłowa muzyczną podróż. Kropkę nad i, postawił niesamowity perkusista. Sala w Szkole Muzycznej w Radomiu, cudo. Jak tu wszystko pięknie brzmiało .
Rewelacyjny koncert :)
Wykonanie koncertowe przebija studyjne. Mocne, a jednocześnie klimatyczne granie.

Polecane