koncert

SYMPHO HOUSE - House Music in Symphonic Concert

koncert

SYMPHO HOUSE - House Music in Symphonic Concert

SYMPHO HOUSE - House Music in Symphonic Concert - Bilety na koncert

Sympho House to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra i DJ-a. Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Daniel Moszczyński, Krzysztof Iwaneczko.

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje SYMPHO HOUSE - House Music in Symphonic Concert

ciekawe kawałki housowe ale za mało muzyki symfonicznej... za cicho grała orkiestra, zagłuszał ją wokal, ten bardzo okej był, ale jeśli reklamujecie to jako symfoniczne wykonanie to jest to mocno naciągane, jedynie solo saksofonisty było symfonicxnie okej, reszta naciągana, klimat jak na Sopot festiwal... nie wiem czy o to chodziło producentom?
rozczarowana 29.08.2021 20:45
TOP !!!!!
DJ.... 28.08.2021 12:44
REWELACYJNIE!!!!!!!!!!!
Koncert sztos. Uczta dla ucha i oka. Na koncertach byłem w Gdańsku i Łodzi. Mam nadzieję, że zawitacie w przyszłym roku do innych miast. Pozdrawiam cały zespół i dziękuję za takie piękne wrażenia. Ps. Pani perkusistka to istna kobieta Muzyka aż miło się patrzyło.
Rewelacyjny koncert ! Artyści świetnie rozkręcili ‚imprezę” wśród widowni. Świetny występ, wielkie talenty! Gorąco polecam 👍🏻
Wiecej tam popu niz House czy elektro... Na froncie odsluchu DJ zamiast symfonii. Wszystko na sile spiewane.... nigdy wiecej.
Konrad 23.08.2021 18:14
Razem z mężem bawiliśmy się świetnie Orkiestra i atmosfera perfekcja Oby więcej takich koncertów tylko Że W Środku Areny
Genialny koncert z masą energii!
MarcinM 22.08.2021 10:42
Super impreza, super atmosfera, super muza!!!!!
Super koncert , niesamowite połączenie muzyki klasycznej z muzyką klubową polecam
Malo House dużo Funku, nagłośnienie słabe a podział na strefy był mało zasadny przy niewielkiej ilości osób. Sam zamysł super, wykonanie kiepsko. Jak na koncert plenerowy i to co powyżej cena zbyt wysoka.
Polecam. Super impreza.
za słabe nagłośnienie. Nie było efektu koncertu tylko jak kolacja z muzyką w tle. Reszta super
Czekałem na taki występ w Polsce od kilku lat po tym jak zobaczyłem Pete Tong and the herratige Orchestra. Nie zawiodłem się koncertem. Daję 5 gwiazdek, ale powinno być 4,5, bo mimo zapowiedzi zabrakło Faithless. Poza tym sam koncert rewelacyjny. Trochę za mało osób było w strefie przy scenie ( chyba nie wszystkie bilety zostały wyprzedane 😞) co powodowało, że zrobiły się dwie grupy oddzielone kilkumetrową przerwą a to z kolei skutkowało tym, że początkowo nie było takiej atmosfery wśród publiczności jak na Audioriver, który jest niedoścignionym wzorem jeśli chodzi o atmosferę. Po godzinie publiczność zaczęła się rozkręcać i było już znacznie lepiej jeśli chodzi o interreakcję występujących z publicznością. Zabrakło food tracków i za mało bylo stanowisk oferujących alkohol przez co robiły się długie kolejki. Nie mogę doczekać się drugiej części, bo zakładam, że będzie po tak fantastycznym przyjęciu występu przez publiczność 😀
Bardzo fajnie, tylko za krótko. Szczerze trochę sie zawiedlismy, poniewaz spodziewalismy się zabawy przynajmniej do północy:)
Slabe nagłośnienie, mało muzyki house. Koncert miał trwać 2h a trwał 1,5. After słabo zorganizowany.

Polecane z kategorii koncert