koncert

Tabu

koncert

Tabu

Tabu - Bilety na koncert

Na koncercie usłyszycie muzyczny przekrój dotychczasowej twórczości oraz nowy materiał, który znalazł się na piątym studyjnym albumie SAMBAL! Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat.
Można pokusić się o stwierdzenie, że dzięki wspaniale przyjętej płycie „SAMBAL” rok 2019 w polskim reggae należał do nich.
Powstali w Wodzisławiu Śląskim w 2003 roku. W 2006 roku wydali swój debiutancki album "Jednosłowo". 2009 to drugie wydawnictwo pt. "Salut". Następnie rok 2012 to jeden z najlepszych albumów zespołu - płyta "Endorfina". W 2015 roku wydali kolejny krążek pod nazwą "Meteory", a początek roku 2019 to najnowszy album "Sambal".
Zespół od wielu lat jest bardzo aktywny koncertowo, mają na swym koncie setki koncertów w każdym zakątku kraju. Sukces zawdzięczają swej porywającej wizji reggae, gdzie standardowe instrumentarium wsparte jest dynamiczną pracą sekcji dętej oraz charyzmą wokalisty Rafała Karwot

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Tabu

Genialny zespół, wspaniała atmosfera i zajebista zabawa!
Koncert rewelacyjny. Organizacja bez zarzutów.
Jak zawsze świetnie 🙂
Super byłem 4 raz na koncercie Tabu i zawsze są pełni energii, grają świetnie i zabawa jest wyśmienita.
Mikołowski występ TABU - mistrzostwo świata! Dawno już nie byliśmy na tak energetycznym, pełnym pasji i miłości do muzyki koncercie! :) Było cudownie! :) Chłopaki - dziękujemy! :)
Genialna atmosfera! Klimatyczny klub :D
Super koncert Niepowtarzalna atmosfera Jesteśmy bardzo zadowoleni
NIESAMOWITA ENERGIA, SWIETNA IMPREZA, FAJNE MIEJSCE POLECAM !!!
ekstra koncert świetna zabawa zespół dał czadu SUPER
impreza zajefajna a jaki klimat.
Fantastyczne, klimatyczne miejsce. Chłopaki po raz kolejny dali czadu.
W sumie grali godzinę krócej z powodu spóźnienia i wcześniejszego zakończenia, fajna muzyka ale grupa alkoholowa...
Koncert rewelacyjny. Tabu - pasja, ekspresja, Muzycy przez duże M.
Bardzo przyjemna atmosfera-dostępni artyści, kulturalny klimat. Niesamowita energia wokalisty+całego zespołu. Świetnie zagrane, zaśpiewane i odtańczone.
Program koncertu, forma muzyków - ekstra. Atmosfera klubu Bogart jak zwykle bez zarzutu, tam czas biegnie za szybko, w pozytywnym znaczeniu tego zwrotu. Fatalna praca realizatora światła. Na scenie kolorystyczny bałagan, co najważniejsze, brak synchronu z tempem utworów. Koncert brzmiał świetnie ale wyglądał tragicznie.
fajny klimat :)
Super
5 gwiazdek!!! Genialny koncert. Super energia. Moc pozytywnych wibracji. Zawsze miło spędzony czas. Przy muzyce Tabu na żywo można się zapomnieć bez końca i zapomnieć o bożym świecie :-D Uwielbiam ich i bardzo się cieszę, że wystąpili w Otwocku, czyli całkiem blisko mojego miejsca zamieszkania. Klub spoko tylko szkoda, że nie ma baru czy choćby lodówki z napojami po prostu. Bo było bardzo gorąco i chciało się pić. Ale ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Z Tabu zawsze, a do Smoka jeszcze wrócę.....o ile Tabu będzie tam grać ;-) Pozdrawiam :-)
KasiaS 14.03.2019 00:11
Wspaniala impreza.
Mega! Uwielbiam!
Tynka :) 11.03.2019 11:33
Był ogień!
Cudowna atmofsera i kontakt z publiką :-)
Aleksandra 11.03.2019 09:18
Impreza super Tabu jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Pomimo niedzieli koncert dwie godziny a klub Scenografia super!
Seweryn_Oi! 11.03.2019 08:45
Super koncert w klimatycznym miejscu. Polecam, Tabu zagrało super.
KosaJa 25.02.2019 09:19
Dwugodzinna porcja cudownej energii - dla mnie mistrzostwo :)
kociarka 25.02.2019 08:11
Mega koncert. Nigdy go nie zapomnę :)
zerk997 25.02.2019 05:45
Świetny koncert, mega energia. TABU to banda piekielnie uzdolnionych wariatów. I tym szaleństwem skutecznie zarażają publikę.
Camille 23.02.2019 19:18
superenergetyczny koncert doskonała zabawa ,,popłyneliśmy,,
bodziomroz 23.02.2019 09:12
Tabu to jest Tabu kto zna tę kapelę wie wszystko totalny odjazd i tyle mega koncert.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert