koncert

The 3 Tenors & Soprano - Wieczór z Włoskim Akcentem

koncert

The 3 Tenors & Soprano - Wieczór z Włoskim Akcentem

The 3 Tenors & Soprano - Wieczór z Włoskim Akcentem - Bilety na koncert

Wspólnie z kwartetem Rzymskiej Opery Kameralnej, trzej włoscy tenorzy i sopranistka przeniosą publiczność w świat najsłynniejszych włoskich melodii. Program wypełnią bowiem znane i uwielbiane przez publiczność arie operowe z takich oper jak "Tosca", "La Traviata, "Rigletto" i "Turandot", niepowtarzalne i ujmujące za serce pieśni neapolitańskie: "O sole mio", "Mamma", "Torna a surriento" oraz najpopularniejsze kompozycje prezentowane przez Andrea Bocelliego (Ama Credi e Vai, E Più Ti Penso, Nelle Tue Mani, Vivo per lei, Time to say goodbye).
Ponadto, dla widzów listopadowego koncertu przygotowaliśmy niespodziankę. Podczas koncertu, włoscy tenorzy i sopranistka przełamią stereotypy na temat muzyki klasycznej, operowej, oraz muzyki popularno – rozrywkowej i zaprezentują utwory znane z popularnych, rozrywkowych musicali w nowatorskiej, operowej odsłonie.
Koncert ten dostarczy widzom niesamowitych emocji i wzruszeń!
Obsada: Emilia Diakopoulou, Emanuele Servidio, Alessandro Dimasi, Massimiliano Drapello, Czas trwania: 90 min

Opera da Camera di Roma (Rzymska Opera Kameralna) została założona w Rzymie, gdzie funkcjonuje i koncertuje na stałe w Palazzo Albertoni Spinola. Oprócz koncertów w Rzymie, muzycy i soliści Opera da Camera di Roma prezentują swój kunszt muzyczny na deskach innych europejskich miast (Mediolan, Neapol, Berlin, Wiedeń, Paryż, Praga, Lizbona). W 2018 i 2019 r. muzycy Opera da Camera di Roma wystąpili gościnnie w Polsce. Ich występy spotkały się z ogromnie ciepłym przyjęciem polskiej publiczności. Tak zrodziła się idea stworzenia unikalnego repertuaru, którzy artyści Rzymskiej Opery Kameralnej będą prezentować w Polsce cyklicznie w 2020 roku

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: The 3 Tenors & Soprano - Wieczór z Włoskim Akcentem

Wspaniały wieczór z ariami👍😊
Piękna muzyka, najsłynniejsze arie przy niesamowitym akompaniamencie. Dodatkowo prowadzenie wieczoru ze szczyptą humoru i włoskim akcentem. Polecamy.
Wieczór był wręcz niewiarygodnie cudowny. Najlepszy występ na jakim byliśmy. Jednak widać, że Włosi to urodzeni śpiewacze, wybitnie zaprezentowali selekcję najwspanialszych utworów włoskiej opery. Jednocześnie tak cieszyli się i bawili podczas przedstawienia, jak kiedyś znanych 3 tenorów. Serdecznie polecam.
Bardzo sympatyczny wieczór, piękne głosy
Niesamowita atmosfera włoskiej opery, cudne głosy wykonawców, uczta dla oczu i duszy. Jestem zachwycona koncertem i z przyjemnością uczestniczyłabym jeszcze raz.POLECAM!!!

Polecane z kategorii koncert