koncert
The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

koncert

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa - Bilety na koncert

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa | Bilety na koncert

Po sukcesie jesiennych koncertów “The 3 Tenors & Soprano”, postanowiliśmy powtórzyć ten piękny koncert, który w 2018r. cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem. Tym razem, podczas europejskiej trasy, artyści Opera da Camera di Roma zawitają w klimatycznych przestrzeniach kościołów i katedr. Wczesną wiosną 2019 roku, ocieplimy te miejsca sycylijskim słońcem, gorącym temperamentem włoskich artystów i żarem emocji, których pełne są włoskie arie operowe.

Wszystko to niesie bowiem ze sobą wyjątkowy koncert " The 3 Tenors & Soprano ", w którym wystąpią trzej utalentowani włoscy tenorzy oraz sopran, obdarzeni wyjątkową barwą głosu, gorącym, włoskim temperamentem i pogodą ducha. Emilia Diakopoulou, Adriano Gentili, Pierluigi Paulucci i Emanuel Bussaglia na co dzień występują w rzymskich teatrach i operach, goszcząc niejednokrotnie na deskach wielu europejskich oper.

Wspólnie z muzykami włoskiej opery kameralnej (Opera da Camera di Roma), tenorzy i sopranistka, przeniosą publiczność w świat najsłynniejszych włoskich melodii. Program wypełnią bowiem znane i uwielbiane przez publiczność arie operowe z takich oper jak „Tosca”, „Traviata, „Rigoletto” czy „Turandot", niepowtarzalne i ujmujące za serce pieśni neapolitańskie: „O Sole Mio”, „Mamma”, „Torna A Surriento” i wreszcie pełne emocji melodie włoskiej muzyki filmowej. Nie zabraknie również wykonania „Czterech Pór Roku” wybitnego włoskiego kompozytora Antonio Vivaldiego. Ze względu na to, że koncerty odbędą się w okresie Wielkiego Postu, wykonamy dla Państwa także fragment „Pasji wg Św. Jana” Bacha.

Wieczór z włoskim akcentem na długo pozostawi ciepło w sercach słuchaczy!

Koncerty są częścią europejskiej trasy, w ramach której artyści odwiedzą między innymi Polskę, Niemcy i Czechy.

W koncercie wystąpią:
Emilia Diakopoulou, Adriano Gentili, Pierluigi Paulucci, Emanuel Bussaglia
Opera da Camera di Roma

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

29.03.2019, 19:30 Kościół Ewangelicko-Augsburski
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Bardzo piękny koncert, świetni muzycy i ciekawy repertuar, jedyny minus to zimno w kościele
Od strony artystycznej, bardzo emocjonujące wydarzenie. Wiele znanych arii, w naprawdę znakomitym wykonaniu. Zarzut jedynie pod kątem organizacyjnym: brak uporządkowania miejsc, brak konferansjerki (ale to w mniejszym stopniu) oraz temperatura kościoła, która zapewne nie sprzyjała publiczności jak i wykonującym artystom.
bardzo przyjemny wieczór z tenorami i sopranistką. dobry pomysł na koncert w kościele.
Wspaniały kameralny występ
koncert super dla koneserów, polecam organizacja dobra
Wieczór pełen wzruszających wrażeń, wspaniali artyści, niepowtarzalna atmosfera.
Wspaniałe wykonania znanych utworów, uczta dla ducha,polecam!
Super wykonawcy.