koncert

Tribute To Woodstock 1969 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni

koncert

Tribute To Woodstock 1969 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni

Tribute To Woodstock 1969 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni - Bilety na koncert

Tribute To Woodstock 1969 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni - Wrocław Stary Klasztor - Sala Gotycka | Kupuj Bilety Online

W tym roku przypada 50. rocznica legendarnego festiwalu Woodstock, który stał się jednym z symboli muzyki rockowej.
18 października zapraszamy do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na specjalny koncert Tribute to Woodstock 1969 - Gwiazdy i Wielcy Nieobecni!

Przypomnimy utwory artystów występujących na festiwalu Woodstock w 1969 roku, ale też i tych, którzy pomimo zaproszenia, z różnych powodów nie wzięli udziału w festiwalu. Np. Ian Anderson, lider zespołu Jethro Tull, stwierdził, że obawia się dużej ilości nagich kobiet i odmówił występu :)
W Starym Klasztorze zagramy kultowe już utwory gwiazd festiwalu Woodstock 1969 - m.in. Janis Joplin, Carlosa Santany, Joe Cockera, Credence Clearwater Revival, Canned Heat i Jimiego Hendrixa, a także hity Wielkich Nieobecnych - The Doors, Led Zeppelin, Boba Dylana, Joni Mitchell, The Rolling Stones i The Beatles!
Hippiesowski wieczór z muzyką końca lat 60-tych poprowadzi zespół przygotowany przez Marka "Stinga" Popowa, znany publiczności z rewelacyjnego cyklu Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa i innych specjalnych projektów w Starym Klasztorze i Starej Piwnicy oraz zaproszeni wokaliści.
W roli Janis Joplin zaprezentuje się jedna z najciekawszych polskich wokalistek - Natalia Sikora!

Zapraszamy do wspólnego stworzenia atmosfery muzycznego święta - wszystkie osoby ubrane w hippiesowskim stylu ” dzieci – kwiatów” będą mogły nabyć bilety w bardzo ulgowej cenie przy wejściu na imprezę. Najlepsze hippiesowskie kreacje zaprosimy na scenę!
Bedzie też okazja do zobaczenia nowych wrocławskich talentów wokalnych oraz pojawią się goście specjalni
Zaznaczcie w kalendarzach: 18.10.19 - Peace & Love @ WrocLove!
Więcej szczegółów wkrótce

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Wrocław inne wydarzenia

Recenzje

Koncert średni, Super, że była Natalia Sikora, ale poprzednie występy - średni poziom. Moim zdaniem brak znajomości tekstu (używanie tabletu z tekstem) to słaby poziom.

Polecane