Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Wały Jagiellońskie + ”Rozważania nad niedopita szklanką”

koncert

Wały Jagiellońskie + ”Rozważania nad niedopita szklanką”

Wały Jagiellońskie + ”Rozważania nad niedopita szklanką” - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Grzegorza Bukały w towarzystwie "Wałów Jagiellońskich + "Rozważania nad niedopitą szklanką" to autorski recital, a nie jakaś tam suto zakrapiana bibka. Aby więc zachęcić Szanowną Frekwencję do udziału w tej melo-medytacji, kilka słów komentarza warto zamieścić.
Po pierwsze primo - Grzegorz Bukała (zwany też żywą skamieliną polskiej piosenki), to lider i współzałożyciel "kultowej" kapeli "ORS Wały Jagiellońskie", która od 1975 do 1989 roku skutecznie tumaniła i śmieszyła ludzkość na estradach świata i okolic (ponad 2000 koncertów, trzy long-pleje sprzedane w łącznym nakładzie ponad miliona sztuk, liczne nagrody i wyróżnienia na festiwalach, i hiciory na przebojowych listach).
Po drugie primo - "Wały Jagiellońskie +", to szósta mutacja zespołu (przez który, w jego trzynastoletniej historii przewinęło się ponad 50. muzyków i innych zacnych postaci, takich jak - Wojtek Belon, Andrzej Poniedzielski, Jurek Filar, Marcin Daniec...,), który towarzyszy Grzegorzowi Bukale od pięciu już lat.
A po trzecie i najważniejsze primo - "Rozważania nad niedopitą szklanką", to zarówno tytuł tego koncertu, jak i tytułowej piosenki z realizowanej właśnie w gdyńskim studio "Maro Records" kolejnej autorskiej płyty G.B.
W repertuarze tego koncertu, oprócz kilku największych hiciorów "W.J." z przed prawie pół wieku ("Wars wita", "Ciebie brak", "Twój pierwszy elementarz"...) i piosenek z nominowanej do "Fryderyków" pierwszej autorskiej płyty G.B. - "Pocztówki z Macondo", znajdą się więc i te najnowsze, szykowane do ich emisji w eter.

10 grudnia 2022 r., godz. 17:00
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Padereskiego 1a
Nowy Dwór Mazowiecki

Karty wstępu w cenie 30 zł do nabycia w kasie NOK i na biletyna.pl

  • Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
  • Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Nowy Dwór Mazowiecki

Brak wydarzeń w: Nowy Dwór Mazowiecki

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Wały Jagiellońskie + ”Rozważania nad niedopita szklanką”


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert