koncert

Zaduszki Poetyckie | Jacek Beszczyński z zespołem „Nadziei Maleńka Orkiestra”

koncert

Zaduszki Poetyckie | Jacek Beszczyński z zespołem „Nadziei Maleńka Orkiestra”

Zaduszki Poetyckie | Jacek Beszczyński z zespołem „Nadziei Maleńka Orkiestra” - Bilety na koncert

Nic tak nie sprzyja poezji, jak schyłek jesieni, kiedy granica między tym, co duchowe, a tym co materialne wydaje się wyjątkowo cienka. Dlatego tuż przed Zaduszkami chcemy dać Wam okazję do muzycznego spotkania pełnego wspomnień i wzruszeń!

W trakcje Zaduszek Poetyckich usłyszymy utwory Agnieszki Osieckiej, Włodzimierza Wysockiego, Wojciecha Młynarskiego, Bułata Okudżawy Jacquesa Brela, Leonarda Cohena i wielu innych wybitnych poetów. W kameralnym klimacie wybrzmią ponadczasowe kompozycje towarzyszące niezwykłym i ważnym tekstom. Koncertem tym chcemy jednocześnie upamiętnić zmarłych wirtuozów poezji śpiewanej, jak i umożliwić Wam przywołanie własnych wspomnień w lirycznej atmosferze.

A to wszystko dzięki Jackowi Beszczyńskiemu (wokal i gitara elektroakustyczna) z zespołem Nadziei Maleńka Orkiestra w składzie: Leszek Miliński (fortepian, wokal), Krzysztof Kwiatkowski (gitara elektroakustyczna), Marcin Snokowski (akordeon elektroniczny). Z zespołem zagra po raz pierwszy Andrzej Bruner Gulczyński (kontrabas). Artyści zapewnią nam ogrom muzycznych emocji i pozwolą na krótką chwilę przenieść się w przeszłość.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście, zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego obowiązującymi w instytucjach kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Zaduszki Poetyckie | Jacek Beszczyński z zespołem „Nadziei Maleńka Orkiestra”

Wzruszający i ciepły koncert koncert zaduszkowy, wspominający wielkich nieobecnych, których przeboje są do dziś nieśmiertelne. Niestrudzony Jacek Beszczyński z właściwą sobie energią cudownie wykonywał utwory niezapomnianych artystów, Genialne wykonanie "Koni narowistych" Włodzimierza Wysockiego to absolutne mistrzostwo świata!!
Koncert był suuuuuper. Bardzo klimatyczny i nostalgiczny ☺️
Bardzo, bardzo sympatycznie, nostalgicznie i naastrojowo.
Wspaniały głos prowadzącego, atmosfera przyjacielska. Bardzo polecam
Super zabawa, cudowna muzyka , profesjonalizm artstow I takich koncertów i ch wykonaniu więcej byśmy chcieli oglądać.

Polecane z kategorii koncert