koncert
Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK – „A to Polska właśnie”

koncert

Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK – „A to Polska właśnie”

Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK – „A to Polska właśnie” - Bilety na koncert

Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK – „A to Polska właśnie” - Kraków NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK | Kupuj Bilety Online

Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK – „A to Polska właśnie”

Koncert muzyki, pieśni i tańców ludowych oraz narodowych

Przeważającą część tego programu stanowią kompozycje lub opracowania muzyczne Stanisława Hadyny wraz układami choreograficznymi Elwiry Kamińskiej. W programie znajdują się popularne piosenki Stanisława Hadyny takie jak: „Kaczyce”, „Karlik”, „Karolinka”, „Hej te nasze góry”, „Helokanie”, „Ondraszek”, Piekła baba chleb” i „Starzyk” oraz opracowania muzyczne do wielu tańców: „Kołomajek”, „Kujawiaka”, „Krakowiaka”, „Oberka”, „Szota Madziara”, „Tańca chustkowego”, „Tańców górali podhalańskich” i „Trojaka”.

Autorem twórczych opracowań choreograficznych, które wciąż zaskakują swoim kunsztem jest Elwira Kamińska.

 

Czas trwania koncertu: 120 minut z przerwą

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Piękny występ. . Profesjonalnie, kolorowo, ciekawe układy choreograficzne., piękne pieśni świetnie zaśpiewane. Jedyny minus to brak jakiejkolwiek zapowiedzi kolejnych punktów programu. Dobrze byłoby przedstawić co jest po kolei grane, gdyż podejrzewam, nie każdy wie z jakiego konkretnie regionu pochodzą przyśpiewki czy tańce. Szkoda, bo organizacyjnie jest to do wykonania.
Program koncertowy zespołu był bardzo ciekawy, zróżnicowany, wykonawcy prezentują wysoki poziom artystyczny. Gratulujemy! Dłonie "puchły" od oklasków!
Brawo! Dłonie rozgrzane do białości od braw, na stojąco również. Piękne widowisko pod każdym względem. Warto było uczestniczyć w takim wydarzeniu!
Fantastyczny koncert. Polecam.
Super występ w każdym aspekcie. Wysoki poziom przygotowania zespołu. Warto być na tym występie, a mamy potrzebę pójść jeszcze raz.
Wspaniale widowisko, nawet dla 5letniej córki. Wyjątkowy akcent na zakończenie i nawiązanie do miasta w którym występ się odbywał. Rząd 6, chyba bylo jedynie delikatnie za głośno. Mimo to cudowny występ.
Babcia była zachwycona!!!:)
Super występ! Wspaniałe wrażenia. Z serca polecam!!!
Super organizacja, zaskoczeniem była muzyka na żywo. Zespół jak zawsze profesjonalnie przygotowany.
Genialny występ! Na pewno wybiorę się na kolejny!
Śląsk to klasa sama w sobie. Występ jak zwykle wspaniały.

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
20.10.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Kraków inne wydarzenia