Akt równoległy - Bilety na spektakl teatralny

Akt równoległy - Lublin Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego | Kupuj Bilety Online

Perfekcyjny pomysł na spędzenie pikantnego weekendu bez małżeńskiej rutyny.
Mały hotelik na peryferiach, do którego nie trafi z pewnością nikt znajomy.
Przytulny pokoik, zmrożony szampan, rozpaleni namiętnością młodzi kochankowie…
A jednak cały misterny plan niespodziewanie zaczyna się sypać mimo rozpaczliwych wysiłków ekscentrycznego recepcjonisty. Jak zakończy się ta hotelowa historia?
Komu pierwszemu zabraknie pomysłów na „słodkie kłamstewka”?
Przekonajcie się Państwo sami!

PREMIERA LISTOPAD 2019

Reżyseria Olaf Lubaszenko

Przekład Emilia Miłkowska

Kostiumy Tomasz Jacyków

Scenografia Dorota Banasik

Opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Lublin

Recenzje

Aktorzy świetnie wycisnęli z tego anglosaskiego tekstu nieco kolorytu pasującego do okazji (Sylwester) i miejsca/gustu publiki (Polska) dodając miłe zakończenie pasujące do wieczoru. Humor przedstawienia oscyluje między sitcomem (w tych miejscach brakowało szyldu "śmiejemy się" lub gromkich podśmiewek zza sceny) a lekkim skandalizowaniem - wnioskując po reakcjach publiczności większość znajdywała pasujące kąski. Dla wszystkich zbyt mocno mocujących się z geo-rzeczywistością na co dzień - akt jest naprawdę równoległy: zabiera na inne tory (no a raczej... wody), pozwalając odsapnąć w błogim bąblu rozrywki.
Spektakl sprawnie zrealizowany. Dużo humoru słownego i sytuacyjnego. Gra aktorska na wysokim poziomie. Lekka i przyjemna w odbiorze komedia pomyłek. Zachęcam do obejrzenia tych wszystkich, którzy chcą zapomnieć o troskach dnia codziennego i z uśmiechem zacząć kolejny rok.
Spektakl dość głupi, więc nie interesujący. Grany z konieczną przesadą aktorską - mógłby być momentami zabawny dla widza na niezłym rauszu. Parę dowcipów słyszanych ze sceny nie może zmienić oceny wydarzenia.

Polecane

Lublin inne wydarzenia