Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

Łukasz Płoszajski - Haker umysłu

spektakl

Łukasz Płoszajski - Haker umysłu

Łukasz Płoszajski - Haker umysłu - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak działa ludzki umysł? Chciałbyś przekonać się czy rzeczywiście można czytać w ludzkich myślach albo doświadczyć zjawiska telepatii? Jeśli tak, musisz koniecznie wziąć udział w jedynym takim show w Polsce w wykonaniu Hakera Umysłu.
Jego zdolności manipulowania umysłem wprawiają w osłupienie nie tylko widzów ale i naukowców. Niezwykła atmosfera tego show wprawi Cię zarówno w totalne zaskoczenie jak i szczery śmiech. Największe stacje telewizyjne i firmy z całego świata zapraszały Hakera Umysłu by zaprezentował im swoje możliwości, teraz to Ty będzie mógł wejść w ten niezwykły świat i przekonać się do czego jest zdolny ludzki umysł.
Dorota Wellman w DDTVN doświadczyła za jego sprawą doświadczyła zjawiska telepatii. Ryszard Rembiszewski trafił swoją pierwszą 6 w Lotto a Krzysztof Ibisz w eksperymencie online odgadł zapisane cyfry w zamkniętej kopercie. Wszystkie te filmy możesz obejrzeć na TikTok oraz YouTube Hakera Umysłu.
Teraz Ty zobaczysz jak zostaną odkryte Twoje myśli a to co pozornie niemożliwe stanie się realne. Występ Hakera Umysłu to nie tylko pokaz niesamowitych umiejętności, ale również unikalna i fascynująca przygoda w głąb samego siebie, która zapadnie Ci w pamięć na zawsze. Całe show to interakcja z publicznością, pełna niezwykłych zwrotów akcji, których Ty staniesz się bohaterem. Nie przegap okazji i weź udział w show jakiego w Polsce dotąd nie było.
Gwarantujemy rozrywkę dla indywidualnych widzów jak i firm, które chcą zaoferować swoim pracownikom lub klientom wrażenia nieporównywalne z niczym innym. Telepatia, jasnowidzenie, superpamięć, przewidywanie przyszłości- to wszystko wydarzy się na Twoich oczach

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bielany Wrocławskie

Brak wydarzeń w: Bielany Wrocławskie

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Łukasz Płoszajski - Haker umysłu


Jak działają recenzje?
Super show!
K. 12.09.2021 09:57
Łukasz Płoszajski - Haker umysłu
Warszawa, 11.09.2021
Teatr Palladium

Polecane z kategorii spektakl