Recenzje
Koncert Noworoczny - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa: Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej

Recenzje

Koncert Noworoczny - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa: Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej

1
Świetny występ
Koncert bardzo mi się podobał, szczególnie "rzucał mi się na uszy"mężczyzna,który w którymś momencie został przedstawiony jako nie tylko tenor, ale również jako baryton (przepraszam, iż w tej chwili nie pamiętam nazwiska, ale parę dni już minęło). Jedno mi tylko nie dawało spokoju; czy wszystko było rzeczywiście na żywo?
Bardzo polecam świetni soliści wykonania na bardzo wysokim poziomie
jimmy331 14.01.2018 18:23
super koncert prosimy o jeszcze Maria
Koncert bardzo ładny, bawiliśmy się wspaniale. Zespół prezentował się wspaniale. Melodie doskonale wybrane na taki koncert.Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów S.Z. Pięcińscy z Lublina
Wspaniały zespół artystów, muzyków i solistów światowego formatu. Występ godny polecenia.
Koncert mnie zachwycił, przez 3 godziny artyści - śpiewacy, chór, balet, orkiestra, dobrze bawiąc się razem z publicznością prezentowali utwory na bardzo wysokim poziomie. Temperament, radość z występu, niesamowite umiejętności wokalne, stroje i oprawa przedstawienia spowodowały, że koncert na długo pozostanie w mej pamięci.Gratuluje artystom oraz Filharmonii zaproszenia ich do Lublina. Proszę powtórzyć to za rok. Jedyny minus - prowadzący powinien popracować nad poprawnością wypowiadania tekstu w języku polskim - zbyt deużo błędów językowych popełniał, co niestety razi.
Wspaniały koncert, świetna zabawa, bardzo dobra organizacja.
Super,wspaniały kocert Polecam
1