spektakl MGR PRODUCTIONS Sp z o o

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka

spektakl MGR PRODUCTIONS Sp z o o

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka - Bilety na spektakl teatralny

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka - Pruszków Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa | Kupuj Bilety Online

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka! Po raz pierwszy w Polsce na żywo bohaterka uwielbianej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby wraz z nimi spędzić swoje urodziny. Świnka Peppa razem z przyjaciółmi zapraszają na widowisko pełne śpiewu, tańca i zabawy. Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka bilety na spektakl już w sprzedaży!

Wielka Niespodzianka!

Dziś Świnka Peppa obchodzi urodziny! Wszyscy mieszkańcy są podekscytowani i z pomocą widowni przygotują urodzinową niespodziankę dla jubilatki. Nie zabraknie śpiewu, tańca i zabawy, podczas których cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Urządzi też zabawę w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tytułową - Wielką Niespodziankę. Na scenie wystąpi Pan Zebra i Pani Królik, którzy razem z innymi bohaterami będą pomagać w przygotowaniach do urodzin Peppy. Będą też błotne kałuże tak bardzo lubiane przez Świnkę Peppe i jej rodzinę.

Aktorzy zaprezentują się na scenie w pięknych kostiumach, pośród scenografii przeniesionej prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem i scenarzystą spektaklu Świnka Peppa jest Gabriel Gietzky.

Przedstawienie jest pełne śpiewu, tańca i niespodzianek. Angażuje też młodą widownię, tak aby razem z najbliższymi Świnki Peppy i ich przyjaciółmi odkryć wspaniałą “Wielką Niespodziankę”.

Czas trwania spektaklu: 80 minut w tym 20 minutowa przerwa

Świnka Peppa bilety na spektakl

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl. Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach mają darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet.

Bilet wstępu + dziecko do 2 roku życia: dziecko zajmuje miejsce na kolanach opiekuna. Opiekun musi posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka.

Twórcy spektaklu

Scenariusz i reżyseria: Gabriel Gietzky

Scenografia i kostiumy: Maria Kanigowska

Spektakl na licencji: Entertainment One

Produkcja: MGR Productions

Świnka Peppa przedstawienia

Łódź - Teatr im. Stefana Jaracza

Lublin - Centrum Kongresowe UP

Poznań - Aula Artis

Bielsko-Biała - Bielskie Centrum Kultury

Chełm - Chełmski Dom Kultury

Toruń - CKK Jordanki

Białystok - Teatr Dramatyczny

Siedlce - Centrum Kultury i Sztuki

Pruszków - CKiS

Katowice - Pałac Młodzieży

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Pruszków

Recenzje

Brak recenzji

Polecane