spektakl
Mayday 2

spektakl

Mayday 2

Mayday 2 - Bilety na spektakl teatralny

Mayday 2 - Hrubieszów Hrubieszowski Dom Kultury | Bilety na spektakl teatralny

Mayday 2, czyli jak w 120 minut umrzeć ze śmiechu!

To wielobarwna historia o podwójnym życiu przebojowego taksówkarza, który wraz ze zwrotem akcji staje przed coraz trudniejszymi decyzjami. Którą kobietę powinien wybrać John? Seksowną Barbarę, czy doskonale gotującą Mary? Co się stanie, jeśli jego dwójka dzieci z innych małżeństw poznają się? Jak poradzi sobie z nieustającymi kłamstwami i krętactwami przyjaciel rodziny Stanley? Na te wszystkie nurtujące pytania bohaterowie odpowiedzą we własnym, wyjątkowym, zabawnym i zawrotnym tempie! To wspaniały wieczór spędzony w towarzystwie gwiazd!

Stanley: Michał Koterski / Bartosz Żukowski
John: Mariusz Krzemiński / Michał Milowicz
Barbara: Joanna Kupińska / Anna Gzyra / Katarzyna Cichopek
Gavin: Mateusz Łapka / Marcin Mroczek
Vicki: Daria Krzyżaniak / Katarzyna Polewany
Mary: Kamila Polak / Aneta Zając
Tata: Marek Włodarczyk

Tego nie da się opisać, trzeba po prostu zobaczyć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Hrubieszów

Recenzje

Bardzo fajna sztuka. Mile spędzony czas że znajomymi. Polecam
Fantastyczny występ, świetna zabawa
Sztuka super, widowisko jeszcze lepsze, ubawiłem się do łez. Aktorzy bawili się razem z widzami. Na szczególne wyrazy uznania zasługuje gra Bartosza Żukowskiego (Stanley). Bardzo polecam, jest zabawnie i zaskakująco.
Świetna zabawa. Świetna gra aktorska
Przedstawienie bardzo mi się podobało. Stanowiło miłe zakończenie mijającego tygodnia. Gra aktorów była na wysokim poziomie.
Rewelacja. Relaks. Śmiech na sali. Zaskakujące zakończenie. Wybitna gra aktorska, którą chętnie zobaczylibyśmy w nowej odsłonie. Dziękujemy za wyjątkowy ósmomarcowy wieczór.
Świetny, spektakl, mnóstwo śmiechu :):):)
Spektakl przezabawny. Jestemy pod wrażeniem gry aktorskiej jak i samej koordynacji tego niełatwego przedsięwzięcia. Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którzy mają ochotę na dobrą komedię.
ROZCZAROWANIE !!! 1. Niestety rutyna, słabo i ewidentnie byle tylko odbębnić - gra aktorów 2+/5. Zero interakcji z widownią, nawet zero przejawów chęci jej nawiązania. 2. Szatnia dla widowni - po prostu wieszaki ustawione na korytarzu, wiesza ten komu wystarczy miejsca, nikt ich nie pilnuje, SAMOPAS !!! Wchodzisz na spektakl bez gwarancji czy w ogóle po wyjściu będzie jeszcze twoja kurtka. 3. Drink w przerwie? Zapomnij! Wielu chętnych a tylko jedna osoba obsługująca bar... JEDNYM SŁOWEM - POPELINA CAŁKOWITA !!!
Widz32123Warszawa 09.03.2019 21:08
SUPER Zabawa
Doskonała zabawa. Duża dawka humoru na dobrym poziomie. Tempo akcji zawrotne, do którego fantastycznie dostosowali się aktorzy. Obsada znakomita. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Koterski. Oprócz wspaniałego występu dał się poznać jako człowiek wrażliwy, pełen empatii. Publiczność też stanęła na wysokości zadania wspierając Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym. Atmosfera cudowna to i owacje były na stojąco. Brawo!
było super
Super spektakl. Uśmialiśmy się jak nigdy. Polecam. A obsada rewelacja.
Karola 26.11.2018 18:09
Część druga zdecydowanie lepsza od pierwszej. Kupa śmiechu, fajna gra aktorów, a przede wszystkim ich dobra zabawa na scenie. Porywają widzów!
AgnieszkaBe 26.11.2018 16:32
Rewelacja, świetna gra wszystkich aktorów, znakomity młody P. Mateusz jak i "stary wyga" P. Bartosz, zresztą trudno znaleźć kogoś niezaangażowanego. Gratuluję wszystkim aktorom. Ubaw na całego. Z pewnością będę polecał moim znajomym.
Świetna gra aktorów. Świetna zabawa naprawdę wszystkim polecam
Ewelina 26.11.2018 10:53
Niesamowity występ!!!!!!dawno się tak nie uśmiałam!!! Braklo mi chusteczki do wycierania łez :) Nawet sami aktorzy w kilku momentach wybuchali śmiechem (pewnie improwizowali z tekstem). A obsada świetna,fajnie było zobaczyć znanych aktorów na żywo. Z wielką chęcią bym się jeszcze raz na to wybrała!
Kasia W. 26.11.2018 09:08
Przedstawienie rewelacyjne, gra aktorów super, ubawiłam się do łez polecam
wilo73 26.11.2018 09:05
super spektakl, śmiechu co niemiara
iwonka210 22.11.2018 21:09
Spektakl i gra aktorów przerosła moje oczekiwania.Szczeka od śmiechu mnie dawno już tak nie bolała 😀
Spektakl fantastyczny , doskonała gra aktorska ,można ubawić się do łez. Polecam wszystkim
DorciaM 12.11.2018 15:44
Profesjonalnie wykonany spektakl miało być wesoło I było . Misiek w tej roli pokazał klasę dostał najwięcej braw . Polecam tym którzy nie byli na pewno można się pośmiać .
Witold 12.11.2018 11:56
Idąc na to przedstawienie, nie zapomnijcie pampersów
marcinossss 12.11.2018 08:37
rewelacja !!! Polecam wszytskim, Batrosz Żukowski jako Gavin the best:)
średnio śmiesznie za to bardzo głośno
Żukowski - niesamowity, reszta na 5-, zabawa wspaniała. Jedyny minus - brak klimatyzacji, a upał nieziemski.
Super sztuka, arcydzieło aktorstwa!!!
Spektakl bardzo udany zabawny i śmieszny
Wieczór pełen wrażeń i uśmiechu, inteigeny żart połączony ze świetną grą aktorską. Bawiliśmy się wyśmienicie. Osoby dopasowane do roli. Dziękuję
WIĘCEJ
ZWIŃ