Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

Otwarta Scena: Pomiędzy

spektakl

Otwarta Scena: Pomiędzy

Otwarta Scena: Pomiędzy - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

spektakl Otwarta Scena: POMIĘDZY w ramach Mokotowskiego Trójdzionku Teatralnego
Teatr Rubus
Jesteśmy zespołem teatralnym w prawie każdy wtorek . Gramy, bo lubimy teatr i wspólne spotkania. Z tych poszukiwań na przestrzeni kilku lat zrodziło się sześć premier, na które zaprosiliśmy publiczność. Tym razem to szczególna przyjemność. Kłaniamy się nisko Panu Jerzemu Andrzejowi Masłowskiemu, którego jednoaktówki „Między piętrami” i „Zmiana” złożyły się na ten spektakl. Dla nas stały się źródłem inspiracji, twórczej energii i przyniosły wiele radości
Co czeka przypadkowych pasażerów, gdy winda do nieba niespodziewanie zatrzyma się między piętrami? Czy odchodzi się z tego świata zupełnie przypadkiem, czy raczej w wyniku zaplanowanej operacji? Czy ostatecznie mamy jeszcze coś do powiedzenia w sprawach zupełnie ostatecznych? Nasi bohaterowie nie znają odpowiedzi. Sami właśnie znaleźli się POMIĘDZY faktami a przypuszczeniami, nadzieją a obawą, zachwytem i rozczarowaniem, światem i zaświatem… Zapraszamy na wieczór w ich towarzystwie. Do zobaczenia

Sala widowiskowa Domu Kultury Kadr
23 września 2022r., godz. 19:00
Przewidywany czas trwania spektaklu: 80 minut bez przerwy

Magdalena Kaczmarek - reżyseria i opieka artystyczna
Joanna Koprek
Magdalena Szpilska
Ewa Wolańska
Iwona Zyblewska
Dariusz Batóg
Emil Łukasik
Oleksandr Vilkov
Michał Zawodnik

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Otwarta Scena: Pomiędzy


Jak działają recenzje?
Miłe rozpoczęcie weekendu, sympatycznie i refleksyjnie. Łapka w górę!
Ag. 30.09.2022 20:28
To był naprawdę miło spędzony piątkowy wieczór :) Spektakl był super. Dowcipny, odprężający i bardzo dobrze zagrany. Duży ukłon w stronę aktorów za profesjonalne przygotowanie i stworzenie świetnej atmosfery na scenie. Z przyjemnością ogląda się ludzi, którym chce się robić w życiu coś więcej... (zwłaszcza jeśli im to doskonale wychodzi).
SM 27.09.2022 12:51
Dziękuję :)
Magda 26.09.2022 23:00
Sympatyczna sztuka, miło można się było zrelaksować, zabawne dialogi. Opis z materiałów informacyjnych nie do końca odzwierciedlał to, co w przedstawieniu (mały wycinek przedstawienia był całościowym opisem), ale mam wrażenie, że to ostatnio jakiś ogólny trend ;)
at 24.09.2022 18:40
Bardzo się cieszę że miałyśmy okazję być na spektaklu. Sztuka bardzo się nam podobała. Również to, że były odwołania do obecnej sytuacji w kraju. Wielkie uznanie dla aktorów Teatru Rubus. Miałam przyjemność poznać (pracować parę lat) z Magdaleną Szpilską. Opowiadała o swojej pasji, ale dopiero teraz miałam okazję zobaczyć ją na scenie. Pozostałych aktorów nie znałam. I muszę przyznać, że ich gra zrobiła na nas wielkie wrażenie. Widać było prawdziwe zaangażowanie, pasję i to że kochają teatr. Podziwiam za odwagę, ponieważ występ przed publicznością wymaga wielkiej odwagi. I to na żywo (podejrzewam, że występ przed kamerami, kiedy można powtórzyć scenę, jest mniej stresujący). Jeśli byłaby taka możliwość to bardzo chętnie obejrzałam bym kolejne przedstawienia.
AnKo 24.09.2022 11:19
Wspaniały spektakl
Asik 24.09.2022 09:17
Doskonale spędzony wieczór. Sztuka zachowuje dobry balans pomiędzy humorem a wagą tematu. Gra aktorską czarująca.
Iza 24.09.2022 09:04

Polecane z kategorii spektakl