spektakl

Pomoc domowa NT

spektakl

Pomoc domowa NT

Pomoc domowa NT - Bilety na spektakl teatralny

„Pomoc domowa" Marca Camolettiego to swobodna kontynuacja kultowego spektaklu „Boeing Boeing” tego samego autora. Tym razem doświadczona w męsko - damskich przygodach rubaszna pokojówka musi zmierzyć się w nowym miejscu pracy z kolejnymi wyzwaniami. Nadia to prawdziwy agent w spódnicy, która wszystko wie, wszystko widzi i wszystko ma pod kontrolą. Czy u nowych pracodawców uda jej się rozplątać sercowe kłopoty swoich gospodarzy? Może okazać się to niezwykle bo... każde z nich potajemnie rozpoczyna namiętny romans. Misją Nadii jest utrzymać w sekrecie ich gorące przygody – misją o tyle trudną do wykonania, że wszystko dzieje się w mieszkaniu spokojnego i zgodnego na pozór małżeństwa. Ale nic nie jest niemożliwe dla zaprawionej w bojach pomocy domowej! Znakomita adaptacja Bartosza Wierzbięty, reżyseria uwielbianego w Słupsku Alberta Osika oraz Magdalena Płaneta w tytułowej roli to gwarancja świetnej zabawy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Słupsk

Recenzje

Ubaw po pachy, pomoc domowa, NADIA, rewelacja, polecam.
Najbardziej zabawny spektakl jaki widziałam w słupskim teatrze (a jestem na prawie każdej premierze). Wspaniała gra aktorska,, przezabawna fabuła.
Bardzo nam się podobało, świetny spektakl na odstresowanie i wyrwanie z szarej rzeczywistości.
Super przedstawienie. Naprawdę polecam można nieźle się uśmiać!
Bez szału ale można pójść, zrelaksować się i czasem się zasmiac :)
Bardzo dobry spektakl, znakomita gra aktorska,zabawne sceny rozbawiające do łez :) gorąco polecam:)
Sztuka lekka, zabawna. Dobry relaks.
Super przedstawienie! Aktorzy zachwycali swoją grą! Wspaniale spędzony czas!
Świetna zabawa od pierwszej chwili.
Wesoła sztuka. Aktorka grająca pomoc domową dobrana idealnie.
Najlepsza gra aktorska pomocy domowej, mozna bylo sie posmiac przez jej teksty,milo spedzony czas,polecam
Nie oczekiwałam dużo. Bałam się, że będę śmiać się tylko z zażenowania. Oj, jak bardzo się myliłam... Spektakl „Pomoc domowa” to komedia na najwyższym poziomie. Żarty trzymają poziom i bawią wszystkich widzów - niekiedy do łez! Polecam ten spektakl każdemu, a szczególnie tym, którzy do teatru przekonać się nie mogą 😉
Świetny spektakl pełen humoru...Gra aktorska rewelacyjna..Szczerze polecam
Wspaniała sztuka! Świetne poczucie humoru. Idealna na rozluźnienie pod koniec tygodnia ;-)
Spektakl genialny !!! Mięśnie brzucha bolą mnie do tej pory :-) Polecam gorąco !!! Aktorka, która wcieliła się w rolę Nadii powinna dostać Oskara :-)
Rewelacyjna gra wszystkich aktorów bez wyjątku . Bardzo fajnie spędziłam czas. Dziękuje
Rewelacja 🤣😁😃
Bardzo fajna komedia. Zagrana przez aktorów świetnie, z werwą. Nie tylko ja, ale i cała widownia bawiła się doskonale. Polecam .
Wspanialy spektakl. Śmiechu co nie miara! Bardzo polecam. Dawno tak sie nie bawilam dobrze. Świetna obsada aktorska, super fabula. Polecam!
Rewelacja, ubaw po pachy POLECAM ;-)
Spektakl bardzo, bardzo fajny, chętnie zobaczył bym go ponownie jednak w innym teateze, jeśli masz nawet lekką klaustrofobię nie radzę, siedzenia są tak niesamowicie ciasno ustawione, no mieliśmy ochotę wyjść z żoną tuż po zajęciu miejsc - za komfort należy się zero gwiazdek.
lekka, śmieszna sztuka, taka aby się zresetować po dniu pracy, polecam niebyt wymagającym osobom
Spektakl przyjemny, lekki, pełen dowcipu, nie można się nudzić, 2 godziny świetnej zabawy. Polecam
Duża dawka humoru. Świetna gra aktorska.
Bardzo dobrze przygotowane przedstawienie, świetni aktorzy. Mile spędzony czas. Podziękowanie dla organizatorów przedstawienia za przychylne i pozytywne rozwiązanie problemu wynikającego z naszego niedopatrzenia związanego z pomylonej daty przybycia na spektakl. Zostaliśmy sprawnie i pozytywnie załatwieni za co jeszcze raz dziękuję.
Super spektakl! Świetna gra aktorów. Doskonały relaks . Trafny wybór na listopadowy wieczór żeby poprawić sobie samopoczucie.
sztuka rewelacyjna. mąż był dwa razy.
Świetne przedstawienie. Już dawno tak się nie uśmiałam. Fantastyczna gra aktorów. Rewelacyjne, pełne humoru teksty. BRAWO!!!
Lekka, przyjemna i zabawna komedia. "Boeing boeing" niestety nie przebija, ale mimo wszystko daje się odczuć podobny klimat sztuki. Polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane