spektakl
Pomoc domowa - reż. Krystyna Janda

spektakl

Pomoc domowa - reż. Krystyna Janda

Pomoc domowa - reż. Krystyna Janda - Bilety na spektakl teatralny

Pomoc domowa - reż. Krystyna Janda - Gdynia Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej | Kupuj Bilety Online

Farsa! Pyszna! Jedna z najzabawniejszych, które można zobaczyć na polskich scenach.
Marc Camoletti – tytan gatunku, tekst wystawiany kilkadziesiąt tysięcy razy na całym świecie. Mąż (Krzysztof Dracz), żona (Katarzyna Gniewkowska), kochanek (Mirosław Kropielnicki), kochanka (Małgorzata Kocik/Barbara Wypych) i zdrady małżeńskie, jak to w farsie.
Jedna noc, jedno mieszkanie, dwie sypialnie i… pomoc domowa (Krystyna Janda), kierująca wydarzeniami. Do tego znikający alkohol – whisky, tequila, rum i szampan, potęgujące nieporozumienia, słabości oraz śmieszności ludzkich charakterów. Jednym słowem – zabawa, i o nią tu idzie. Wspaniały przekład pana Bartosza Wierzbięty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniała sztuka i wyśmienita gra aktorska.
Dla mnie oglądanie Pani Krystyny Jandy już było wielkim wydarzeniem. W teatrze widziałam ją po raz pierwszy. I mogę spokojnie napisać, że się nie rozczarowałam :) Dodatkowo pozostali aktorzy grali rewelacyjnie. Szczególnie chcę pogratulować Pani Gniewkowskiej, wspaniała kreacja! Uśmieliśmy się za wszystkie czasy. Dawno nie obejrzeliśmy tak dobrej sztuki komediowej. Polecamy!
Zarówno sztuka, jak i gra aktorów, nierówna. Krystyna Janda jak zwykle rewelacyjna, ale to Modrzejewska naszych czasów - jest świetna zarówno w tragedii, jak i w komedii, klasa sama w sobie. Pozostali aktorzy - słabo, żeby nie powiedzieć - bardzo słabo, szczególnie aktorka, grająca jedną z głównych ról. Szkoda. Spektakl miejscami bardzo śmieszny, miejscami - zwyczajnie kiepski. Pani Janda go uratowała, stąd wysoka ocena.
Super gra sktorska. Jesteśmy zachwyceni p. Jandą! A poza tym święta zabawa.. Prosimy o więcej.
Wspaniale aktorstwo banalny temat i watek .Krotka plytka rozrywka z pewnascia noe warta swojej ceny .
Super spektakl. Super zabawa no i gra aktorska rewelacja.
Wspaniały spektakl !!! Polecam,BRAWO!!!
Świetna gra aktorska.
Wspaniały spektakl! Polecam i dziękuję znakomitej reżyserce i aktorce.
Rewelacja, fantastyczna gra aktorów, Pani Janda cudowna.
Fantastyczna komedia.
Przekonywujący w swoich rolach aktorzy, gdzie oczywiście Pani Krystyna Janda jest najjaśniejszą gwiazdą. Spektakl przez chwilę się rozkręca, ale po pół godziny, już razem z bohaterami przeżywamy całą intrygę. Bawi, relaksuje, zapada w pamięci, zachęca to obejrzenia kolejny raz.
Fantastyczny spektakl.
Najlepsza komedia roku, Janda niezrównana. Polecam wszystkim.
Jeden z lepszych spektakli typu farsa, jakie widziałam. Dwie godziny śmiechu! Wszyscy aktorzy stanęli na wysokości zadania, ale Janda jest mistrzynią. Polecam wszystkim
Spektakl rewelacyjny, najlepsza komedia, jaką oglądałam w teatrze. Ukłony dla aktorów, szczególnie dla Pani Krystyny Jandy, ale wszyscy byli świetni.
Świetny występ Krystyny Jandy :)
Swietna sztuka. Swietni aktorzy. Doskonała zabawa.
Rewelacyjna i fenomenalna😁 Dawno nie bawiłam się tak dobrze😂😁 Zarówno sztuka, jak i gra aktorska na 6😁
Fantastyczny spektakl, świetna zabawa. Polecam.
Cudowne przedstawienie.
Szczerze polecam.
Rewelacja. JEśli ktoś zastanawia się, czy warto, odpowiadam - zdecydowanie WARTO :-)
Naprawdę super przedstawienie. Janda jest rewelacyjna
Jaka obsada-taki spektakl. Miło i radośnie spędzony czas , cena biletów niestety moim zdaniem troszkę wygórowana ale cóż.... z dobrą sztukę trzeba dobrze płacić ;))
Bylo swietnie, polecam
Rewelacyjny spektakl! Gorąco polecam. Pani Krystyna Janda wspaniała jak zawsze w każdym repertuarze. Ja i mąż jesteśmy zachwyceni grą i rolą Pani Katarzyny Gniewkowskiej. Zjawiskowa kobieta i świetna aktorka. Rzadko się zdarza, by spektakle wyjazdowe były grane z talim zaangażowamiem.
Rewelacyjny spektakl 2 godziny smiechu. Fantastyczna gra aktorów a Krystyna Janda poprostu klasa. Najlepiej wydane pieniadze.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Gdynia inne wydarzenia