spektakl

Pora na kabarecik "Gdzie te chłopy"

spektakl

Pora na kabarecik "Gdzie te chłopy"

Pora na kabarecik "Gdzie te chłopy" - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

PROGRAM SENIOR - KULTUROMANIA
Pora na kabarecik "Gdzie te chłopy" program kabaretowy.
Reż. i opieka artystyczna: Beata Harasimowicz. Wyst.: Barbara Tukendorf, Ewa Gapon, Brygida Turek, Elżbieta Skarżycka, Ewa Sobus, Jolanta Radwańska, Krystyna Rabenda, Majka War, Andrzej Zawadzki i Waldemar Jerzy Szyndler. Oprawa muzyczna :Piotr Dylicki.

Grupa „Pora na kabarecik” powstała z inicjatywy członków grupy kabaretowej „Pora na seniora”. Pomysłodawczynią „Kabareciku” jest Jola Radwańska. Reżyserką i opiekunką artystyczną jest Beata Harasimowicz – twórczyni wielu znanych telewizyjnych festiwali i programów kabaretowych. Przez 10 lat reżyserowała kabaretony w Opolu.
A skąd nazwa „Pora na kabarecik”? Bo wszyscy członkowie kochają kultowy program telewizyjny „Właśnie leci kabarecik” Olgi Lipińskiej.
„Gdzie te chłopy?” to program kabaretowy, na który składają się zarówno teksty znanych satyryków, jak i twórczość własna członków „Pory na kabarecik”! Nie zabraknie też piosenek!
Na scenie wystąpią zarówno debiutanci, jak i weterani kabaretowych scen amatorskich. Łączy ich wielki entuzjazm i ponadprzeciętne poczucie humoru. Na pewno będzie się z czego pośmiać!

BILETY: 10 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Pora na kabarecik "Gdzie te chłopy"

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl