spektakl

Spektakl rodzinny - O! Wlazł kotek na płotek!

spektakl

Spektakl rodzinny - O! Wlazł kotek na płotek!

Spektakl rodzinny - O! Wlazł kotek na płotek! - Bilety na spektakl teatralny

Wracamy z cyklem spektakli rodzinnych! Zapraszamy serdecznie na spektakl pt. "O! Wlazł kotek na płotek" w wykonaniu Teatru Chrząszcz w Trzcinie z Rabki-Zdrój! Spektakl odbędzie się 24 października o godzinie 10:00! Bilety:
13zł/ osoba- bilet normalny
10zł/ osoba- bilet ulgowy (dla posiadaczy Karty Podgórze w Kulturze lub Karta Seniora CKP)
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Bilet ulgowy nieoznacza, że dla dzieci! Dzici również obowiązuje cena biletu normalnego! Bilety ulgowe TYLKO dla posiadaczy kart lojalnościowych!
Bilety do nabycia w biurze od poniedziałku do piątku od 9:00 do 20:00 (płatność kartą i gotówką) lub na biletyna.pl
Opis:
Spektakl inspirowany dobrze wszystkim znaną piosenką „Wlazł kotek na płotek”. Przyglądamy się wiejskiemu podwórku, na którym pojawia się „obcy” – kotek… , co wywołuje spore zamieszanie pośród drobiu. Kura z kogutem oburzają się tak bezpardonowym zajęciem płotka, póki tenże się zorientuje, już staje się obiektem podwórkowej awantury. Na szczęście nie wszystkie zwierzęta poddają się zbiorowej sugestii i cała historia kończy się „happy endem”. Barwne postaci kaczki, kury, koguta, indyka odgrywają lalki typu mapet. W sposób lekki i nienachalny przedstawienie porusza problem nietolerancji i rodzenia się agresji w grupie, a poprzez współuczestnictwo uczy dzieci asertywnego myślenia. Dostarcza też mnóstwo dobrej zabawy, jest pełne dziecięcego humoru i scenicznych gagów.
Reżyseria: Cezary Skrocki, Jędrzej Kopczyk
Scenografia: Marta Skrocka
Adaptacja tekstu: Jędrzej Kopczyk
Muzyka: „Piętaszek”
Występują: Cezary Skrocki i Marta Skrocka
ZAPRASZAMY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Spektakl rodzinny - O! Wlazł kotek na płotek!

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl