spektakl

Uderz w stół a Rodzina się odezwie

spektakl

Uderz w stół a Rodzina się odezwie

Uderz w stół a Rodzina się odezwie - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl dla osób powyżej 16 roku życia!
Podczas spektaklu obowiązuje reżim sanitarny. Co drugie miejsce zostało wyłączone ze sprzedaży

Najnowszy spektakl Teatru Muzycznego Pod Pretekstem działającego pod skrzydłami Ośrodka Kultury w Wieliszewie. "Uderz w stół, a rodzina się odezwie" - to historii o tym, jak Cegielscy sprzedają rodzinny dom, a każde z rodzeństwa chętnie przygarnęłoby dla siebie część tej niemałej kasy - czyli o tym, jak najłatwiej skłócić sobie brata, żonę, szwagra i teścia. Kto znajdzie najlepszego kupca? Przekonamy się w akompaniamencie przebojów końcówki XX wieku!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Uderz w stół a Rodzina się odezwie

Przedstawienie było super, pomimo tego że niezbyt lubię musicale, ten mnie wyjątkowo zaciekawił. Gra aktorska i dekoracje na wyższym poziomie. Tak trzymać 😉
Spektakl na czasie. Świetna fabuła i rewelacyjne wykonanie!!! Warty polecenia.
Bardzo pozytywne wrażenia, napewno przyjdę na kolejny spektakl.
Sama akcja może nie była porywająca,ale sztukę uratowały wszystkie występy taneczne-po prostu świetne.Napisanie dobrego scenariusza jest trudne dlatego większość niezłych spektakli to przekłady angielskie.A ja czekam na sztukę polską i mam nadzieję że się doczekam
Wspaniałe przedstawienie! Aktorstwo na wysokim poziomie. Sztuka lekka i wesoła, ale także z doskonałym morałem. Z chęcią przyszłabym jeszcze raz :)
j Jak zawsze było pięknie, zabawnie i profesjonalnie.
Dobra zabawa , duzo udanych humorystycznych watkow sytuacyjnych i mowionych . Wyraziste role Zosi i Francuzika . Super Gośka ( to chyba juz jej 3 rola w Klenczonie ) . Było miło pośmiać sie z naszych ludzkich wad . Przedstawienie lekko przydługie . Raziły zbyt dosłowne wulgaryzmy . Lekko , łatwo i przyjemnie.
Niesamowity występ, super obsada ☺️ oby więcej takich spektakli 🥰
Fantastyczny musical, dowcipne teksty, znane utwory , dynamiczny taniec i niepowtarzalna, profesjonalna Karina Warnel :)
Przedstawienie rewelacyjne, aktorzy super - pełen profesjonalizm. Jestem zdziwiona, że nie pracują w prestiżowych teatrach. Scenariusz godny nagrody! Reżyseria, choreografia, prowadzenie muzyczne, kostiumy i opracowanie graficzne idealne w punkt. Szkoda tylko, że śpiew z podkładu muzycznego, ale całokształt, taniec, synchronizacja - jestem pod wrażeniem. Polecam! Polecam!! Chętnie poszłabym jeszcze raz. Na kolejne przedstawienie teatru muzycznego pod pretekstem pójdę na 100%, ale tym razem z kwiatami ;)

Polecane z kategorii spektakl