spektakl

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa

spektakl

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa - Bilety na spektakl teatralny

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą podróż muzyczną przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy.

W programie koncertu, który trwa ponad dwie godziny, będzie można usłyszeć znane i lubiane arie operetkowe, musicalowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Całość wzbogacona jest pięknymi strojami oraz tańcem baletu i niezwykłym kunsztem 25 osobowej orkiestry. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert.

PROGRAM:
I część
1) I. Jaroszenko Uwertura "Grande operetta"
2) J. Strauss Aria Sándora Barinkay'a "Wielka sława to żart" z operetki "Baron cygański"
3) J. Strauss Polka "Na polowaniu"
4) J. Strauss Kuplety Adeli z operetki "Zemsta nietoperza"
5) I. Kálmán Aria hrabiego Tassila "Graj, Cyganie" z operetki "Hrabina Marica"
6) L. Arditti Pieśń "Il baccio"
7) I. Kálmán Aria Boniego z operetki "Księżniczki czardasza"
8) I. Kálmán Czardasz z operetki "Księżniczka czardasza"
9) F. Lehár Duet "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka"
10) F. Lehár Aria "Kto me usta całuje, ten śni" z "Giuditty"
11) G. Rossini "Largo al factotum" z opery "Cyrulika sewilskiego"
12) F. Loewe "Przetańczyć całą noc" z musicalu "My Fair Lady"
13) I. Kálmán Duet "Ach, jedź do Varaždin" z operetki "Hrabina Marica"
14) J. Strauss Finał II aktu operetki "Zemsta nietoperza"
15) J. Offenbach Kankan z operetki "Orfeusz w piekle"

II część
1) H. Zimmer Muzyka z filmu "Piraci z Karaibów"
2) Ukraińska pieśń ludowa "Oj, wiem, że mam grzech"
3) R. Stolz "Brunetki, blondynki"
4) J. Herrman "Hallo, Dolly"
5) L. Dalla "Caruso"
6) C. Velásquez "Besame mucho"
7) L. Prima "Sing, sing, sing"
8) N. Brodszky "Be my love"
9) D. Parton "I will always love you"
10) R. Cocciante "Belle" z musicalu "Dzwonnik z Notre Dame"
11) F. Sartori "Con te partir"
12) "Happy New Year"

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa

Występ artystów wspaniały:). Cudowne głosy, orkiestra, balet. Magia połączonego koloru, muzyki i tańca. Dziękujemy. Bawiliśmy się fantastycznie. Jedynym mankamentem było kiepskie nagłośnienie w I części widowiska. Po uwadze przekazanej pracownikowi Agencji, poprawiło się, chociaż i tak perkusja była ciut za głośno słyszalna. :)
Ewa 07.01.2022 19:26
Cudowny występ! Wspaniali artyści ! Warto było iść na ich występ. Polecam na przyszłość.
Izabela 07.01.2022 09:12
Przepiękny koncert. Super zakończenie. Gorąco polecam. Bardzo udany wieczór.
Lucy 07.01.2022 09:04
Bardzo dobrze dobrany repertuar, profesjonalni artyści i prowadzący- polecam
Wspaniały występ!!! Największe przeboje operetkowe (i nie tylko) w świetnym wykonaniu, tancerze pierwsza klasa (a zwykle nie lubię patrzeć jak ktoś tańczy, bo na koncercie liczy się dla mnie tylko muzyka więc musi być jakiś tzw. efekt "wow", a tu takowy był) i jeszcze te elementy ludowe w niektórych strojach. No po prostu cudownie.
Bardzo dobry i w repertuarze i w wykonawcach, atrakcyjny wizualnie - ale niestety kiepscy akustycy częściowo zepsuli odbiór, chyba zapomnieli, ze sala filharmonii ma swoją dobrą akustykę i nie trzeba mikrofonów, nagłośnienie wyciągać bardzo w górę, zamiast trochę w dół. Basy w ogóle nie słyszalne.
Wspaniałe widowisko. Mistrzowski występ orkiestry, solistów i grupy baletowej. Wielka uczta duchowa, miło spędzony wieczór. Kupowaliśmy bilety dla większej grupy - 37 osób, wszyscy wrócili zachwyceni. Gorąco polecam!
super Wykonawcy ! Świetne rozpoznanie zapotrzebowana na dobrą rozrywkę w karnawale pandemicznym. Cieszę się , że tam byłam
Wspaniały spektakl. Brawo dla wszystkich którzy przygotowali ten koncert- śpiewaków, orkiestry, baletu,, prowadzącego i oczywiście zaplecza technicznego!
Występ bardzo interesujący. Fatalna strona techniczna - nagłośnienie i sposób uzycia przez Wykonawców nieodpowiedni dla sali koncertowej. Wiele osób zastanawiało się, czy aby śpiewacy operetkowi naprawdę muszą korzystać z mikrofonu. Kontrprzykładem sprzed kilku tygodni jest, m.in., wykonanie kilku pieśni przez Wiesława Ochmana - oczywiście bez mikrofonu, juz nie mówiąc o róznicy wieku!
Przepiękne widowisko, cudowna muzyka - orkiestra i śpiew, godne polecenia.
Dawno nie byłam na tak wspaniałym występie , wspaniali artyści orkiestra, balet,Byłam zachwycona cała oprawą, występami wszystkich solistów cudownym kontaktem z widzami. Spontanicznym czasami zachowaniem solistów . A wspólny śpiew ''Hej Sokoły'' to przysłowiowa wisienka na torcie .Zachwyciło mnie również zachowanie artystów po spektaklu kontakt z publicznością, pozowanie do zdjęć, podpisywanie płyt. BRAWO więcej takich artystów
Piękny koncert. Prawdziwe talenty. To był naprawdę udany wieczór.
Fantastyczny, profesjonalny występ
Przedstawienie wspaniałe, wykonanie super. Wielkie przeżycie. Jednak za mała scena. Na takie przedstawienie , za taką cenę, powinny być lepsze warunki dla wykonawców. Widać było ten problem podczas występów.
Wiele pięknych emocji,cudowna atmosfera,,wspaniała harmonia pięknych głosów,piękno i profesjonalizm. Tancerze również na wysokim poziomie. Polecam z całego serca
Koncert wspaniały. Tego się nie na opisać, tam trzeba było być i zobaczyć, posłuchać.
Przepiękne, perfekcyjne widowisko, znakomity prowadzący! , jedynie "warunki lokalowe" i niewielka ilość miejsca na scenie, które powodowało powsciagliwość tancerzy na minus.
Jestem zachwycona.
Piękny występ. Super
występ świetny! tylko te problemy techniczne?
Fantastyczne wydarzenie pozostające na długo w pamięci .Artyści najwyszej klasy ich głosy istny skarb.Jak najwięcej takich wydarzeń
Bardzo dobry koncert. Miło spędzony wieczór. Warto było.
Bardzo ciekawy koncert, było miło i ok.
Koncert zrobił na mnie duże wrażenie. Niesamowita gra orkiestry. Wspaniały śpiew artystów. Piękny taniec baletu. Sala, w której odbył się koncert nie przystosowana do żadnych widowisk i spektakli. Słaba widoczność, widzowie zasłaniają sobie wzajemnie. Krzesła na jednym poziomie. Scena nisko w stosunku do widowni. Nie polecam tego teatru.
koncert fantastyczny, godny polecenia
bardzo dobry Koncert.Bylo super.
Bardzo udana !
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl