spektakl

Wkręć się w teatr: Droga do Betlejem

spektakl

Wkręć się w teatr: Droga do Betlejem

Wkręć się w teatr: Droga do Betlejem - Bilety na spektakl teatralny

Wkręć się w teatr: Droga do Betlejem - Radom Kuźnia Artystyczna | Kupuj Bilety Online

Spektakl „Droga do Betlejem” Teatru Czrevo to alegoryczna bajka bożonarodzeniowa, której bohaterem jest zmęczony pracą i złym traktowaniem przez gospodarza Osiołek. Odwiedza go Gwiazda Betlejemska, która wyznacza mu drogę do Betlejem w celu spotkania Boga. Osiołek idzie z misją pomocy Bogu, a po drodze spotyka różne zwierzęta, które chce zabrać ze sobą. Każdy jest jednak zajęty swoimi sprawami...

Podczas spektaklu usłyszymy tradycyjne, prawosławne kolędy z akompaniamentem archaicznego instrumentu - gęśli, skrzypiec czy akordeonu. Spektakl zrealizowany przy pomocy środków współczesnego teatru lalek, rozbawi nie tylko najmłodszych widzów.

Bilety: normalne po 10 zł, rodzinne po 30 zł na biletyna.pl i w kasie Kuźni Artystycznej.

Na wydarzenie dostępne są także bilety zniżkowe wyłącznie dla posiadaczy „Karty Rodziny Osoby z Niepełnosprawnością”.

Kupując bilet, wybieracie godzinę spektaklu. Liczba miejsc ograniczona!

Miejsce: Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Przedstawienie bardzo ciekawe, wzruszające. Przepiękna gra na instrumentach. Wydaje mi się jednak że powinna być informacja o tym że jest to spektakl dla dzieci 4+. Myślę że nie wszystkie dzieci zrozumiały przesłanie. Dodatkowo niektóre kwestie były mówione za cicho, często te kluczowe aby dostrzec sens danej sceny. Generalnie bardzo polecam ale takie dwa małe szczegóły jak głośność i info o kategorii wiekowej zabrakło.
MamaLama 05.12.2019 09:52
Organizacja imprezy jak zwykle perfekcyjna tylko przedstawienie mało angażujące dzieci, które szybko uległy znudzeniu. Niektóre treści zdecydowanie dające do myślenia rodzicom :) polecamy
Anastaza_Lbn 03.12.2019 11:46
Dzieciaki świetnie się bawiły. Rodzicom też się podobało. Polecam!
Przedstawienie poważne. Nie jest to opowieść dla maluchów do 5 lat, które momentami były przerażone. Nie ma oczekiwanych przez dzieci śmiesznych sytuacji, to raczej smutna, zmuszająca do refleksji historia dla starszaków. Pod względem artystycznym jest super, mroczne oświetlenie, pomysłowe rekwizyty, gra na różnych instrumentach, śpiewy. Przedstawienie niedostosowane do wieku odbiorców.

Polecane