stand-up

Bang2 - Premiery 2020

stand-up

Bang2 - Premiery 2020

Bang2 - Premiery 2020 - Bilety na stand-up

Bang2 - Premiery 2020 - Częstochowa Hala Sportowa Częstochowa | Kupuj Bilety Online

Rafał Pacześ, Łukasz "Lotek" Lodkowski oraz Kacper Ruciński w trasie, której jeszcze nie było. 3 ARMATY POLSKIEGO STAND-UPU. Odpali je po kolei na scenie prowadzący to wydarzenie Rafał Rutkowski ! Tylko premierowe programy, napisane specjalnie na tę okazję, które będziecie mogli zobaczyć po raz pierwszy w życiu i tylko tutaj. Największe hale w Polsce. Sto tysięcy biletów. Plus Goście. Gotowi na BANG 2?

Prosimy o wcześniejsze przyjście celem uniknięcia długich kolejek. Impreza rozpocznie się punktualnie.
Bilety elektroniczne są akceptowane i preferowane ze względu na troskę o środowisko.

Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami w postach na wydarzeniu w serwisie Facebook, zostaną one udostępnione około tydzień przed wydarzeniem.

Występ przeznaczony dla widzów powyżej 18 roku życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Częstochowa

Brak wydarzeń w: Częstochowa

Recenzje

Występ super !!! minus 1 gwiazdka ponieważ w miejscu w którym siedzieliśmy słaba była jakość dźwięku.
Stand Up na najwyższym poziomie. Ubaw po pachy. Nie było nudno, czekamy na następne występy.
Impreza super, występy pozytywne, uśmialiśmy się. Minusem było nagłośnienie, które na początku było tragiczne nie można było zrozumieć o czym mówią na scenie. Później sprawę uratowali występujący mówiąc wolniej i wyraźniej. Dźwiękowcy się nie popisali. Minusem byli również ochroniarze który notorycznie wychodzili z przejść i zasłaniali scenę
niestety, ale nagłośnienie w bocznych sektorach było bardzo bardzo bardzo słabe. Zasadniczo zrozumiały był tylko Ruciński bo chyba ma najlepszą dykcję i dzięki temu mogliśmy cokolwiek zrozumieć. Lotek, Pacześ i pierwsi wykonawcy - strasznie niezrozumiałe wykonania... trudno mi więc ocenić samo wystąpienie skoro technika zawoła... jak na cenę 89 zł - jestem zawiedziona!
Rewelacyjny występ! Szkoda, że tak krótko nas rozśmieszali.
Super impreza 😘😘😘
Było super!
Organizacja wydarzenia na najwyższym poziomie. Jednak drogi parking z którego wyjazd zajoł 40 min.
Super tylko nagłośnienie beznadziejne nic nie było słychać, tzn niewyraźnie
Bardzo dobre nagłośnienie. Żarty na wyśmienitym poziomie!
Scena, rozmieszczenie telebimów, światła - bardzo dobrze. Poziom programu - niższy, aniżeli podczas Bang 1. Miejsce organizacji - ciasno.
Uważam, że półgodzinne programy to zdecydowanie zbyt mało jak na wysoką, w porównaniu ze stand up show na przykład, cenę. Bawiliśmy się dobrze, ale wydarzenie trwało zbyt krótko. Płatny parking trochę mnie zażenował. No generalnie spoko, ale dupy mi nie urwało.
G E N I A L N E , super występy, super oprawa zarówno muzyczna jak i wizualna, wejścia komików urozmaicone co bardzo rozgrzało publiczność, prowadzący idealne wpasował się w swoją rolę.
Genialne wydarzenie, chłopaki z nowymi programami wymiatają, polecam
Tragiczne nagłośnienie w dalszych sektorach. Trzeba było się domyślać co się dzieję na scenie. W przyszłości radzę zainwestować w technikę, bo ta była żenująca.
Super się bawiłam :)
Jak zwykle petarda ;)
Impreza przygotowana z rozmachem i na wysokim poziomie. Bardzo fajne programy chłopaków. Jak zawsze w Cz-wie duży problem z dojazdem i parkingiem.
Pacześ The best!
Super atmosfera, dobry support, Rafał, Kacper i Lotek jak zawsze dali świetny występ. No i premierowe monologi. Świetny wieczór.
Fatalne nagłośnienie na hali ! Zarówno ja jak i większość osób siedzących obok mnie nie słyszała co mówią standuperzy ze sceny. Rozumiem, że podstawowym elementem podczas wybierania miejsca jest liczba widzów oraz wiążące się z tym duże zarobki ale następnym razem proponuje dokładnie zweryfikować czy granie na tak dużych obiektach ma sens skoro widzowie słyszą tylko urywki z występu ...
Witam. Strata czasu nagłośnienie bardzo kiepskie nic nie można było zrozumieć. Zgłaszaliśmy temat obsłudze i nic z tym nie zrobili. Dla mnie ocena 0.
Super impreza, świetnie zorganizowane! Czekam na następne wydarzenie😁
Było super. Chyba bardziej podobał mi się standup show z zeszłego roku - występy były krótsze (więcej artystów) ale konkretniejsze :) ale w tym roku też nie zabrakło perełek :)
Tygrysy i Panda dali czadu! Świetne żarty po których mam zakwasy twarzy ze śmiechu:) Poprostu super impreza!
Występy super, natomiast nagłośnienie w HSC to tragedia !!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
24.01.2020 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Częstochowa inne wydarzenia