stand-up

Warsaw Short Framing

stand-up

Warsaw Short Framing

Warsaw Short Framing - Bilety na stand-up

Warsaw Short Framing | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

Szukając Abul Arabiego, reż. Akram Elbezawy (Egipt) 12’
Abu El Arabi to mityczna postać znana w egipskiej kulturze ze swoich wielkich osiągnięć i niezwykłych mocy. Czy naprawdę istnieje?

Logowanie na kolację, reż. Chugo Cheong (Tajwan) 28’
Zgorzkniały staruszek Wei nie umie utrzymać relacji ze swoją rodziną. Jego życie zmienia się diametralnie, gdy odkrywa nietypową stronę internetową.

Mutanci, reż. Alex Dostie (Kanada) 16’
Latem 1996 życie miota podkręconą piłkę prosto w twarz Kevena. I trafia.

Fusy, reż. Kordian Kądziela (Polska) 28’
Beata jest telewizyjną wróżką na telefon. Jej życie zmienia się diametralnie, kiedy pewnej nocy jedna z jej wróżb omal nie doprowadza do tragedii.

Kurator cyklu: Maciej Misztal
Pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Pomysłodawca i gospodarz projektów Warsaw Short Framing oraz Off na zakręcie. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

ŁĄCZNY CZAS TRWANIA: ok. 85 min

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Warto wybrać się na pokaz filmów Warsaw Short Framing. Niektóre są lepsze, inne gorsze. Filmy są krótkie, więc te gorsze można przeczekać.

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
01.03.2020 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane