stand-up
hype-art prezentuje: Piotr ZOLA Szulowski

stand-up

hype-art prezentuje: Piotr ZOLA Szulowski

hype-art prezentuje: Piotr ZOLA Szulowski - Bilety na stand-up

hype-art prezentuje: Piotr ZOLA Szulowski - Opole Klub ZEBRA | Kupuj Bilety Online

Piotr Zola Szulowski
 
Dwa plus jeden - w swoim nowym programie Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami - wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest - nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.
 
Na scenie zobaczycie człowieka, który jest powierzchownie spokojny, ale kotłują się w nim pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi. Te pytania wytrącają z równowagi, mieszają w głowie i pozwalają Piotrowi stworzyć bardzo ciekawe widowisko - człowieka miotanego różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.
 
Ogólnie rzecz biorąc, Drogi Synu Piotra, ten opis jest próbą usprawiedliwienia tego, co tata robił, jak już kiedyś przyjdzie czas, że obejrzysz jego program. Wybacz tacie, bo dopiero się uczył nim być.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

19.11.2019, 20:00 Klub ZEBRA
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Opole

Recenzje

Swietny występ! Mateusz tez sie spisal.
Justyna 15.04.2019 15:40
SUPER, POLECAM
mjordan 15.04.2019 09:40
Piotrka występ super.
agi 15.04.2019 09:28
W przeciągu 2 lat widziałam ten monolog 2 raz :( Jak się przyjeżdża drugi raz do danego miasta , po takim czasie, to wypadało by pokazać coś nowego chyba? Ale sam występ ok.
iwi 15.04.2019 08:45
Super :-)
Było super!!!! Więcej takich wydarzeń Kołobrzeg czeka 😊

Polecane

Opole inne wydarzenia