LINEUP

Ogłoszenie wkrótce

WARSZTATY

Djembe Workshops

African Ecstatic Dance

Wokalne Pieśni Afrykańskie

Taniec Afrykański

Yoga & Medytacja

OPIS

AFRICAN BEATS FESTIVAL 2024

African Beats Festival to największy w tej części Europy festiwal muzyczno - podróżniczy, prezentujący bogactwo kultury afrykańskiej. Etniczna muzyka, strefa dj-ska, spotkania podróżnicze, kino festivalowe, warsztaty, brzmienie bębnów i wspaniali ludzie! African Beats to festival muzycznych korzeni, a także święto otwartości i tolerancji. Przed nami jeden z najpiękniejszych festivali world music w Europie. Let’s Groove Together!

Na terenie malowniczo położonego Dworku Pod Wiechą w Kawęczynie, 30 km od Warszawy, usłyszymy największe muzyczne gwiazdy afrykańskiego world music oraz afrobeatu. Oprócz koncertów na African Beats weźmiemy udział w licznych warsztatach muzycznych i ruchowych, zanurzymy się w świat afrykańskich filmów w plenerowym kinie festiwalowym, a także usłyszymy zapierające dech w piersiach historie na spotkaniach podróżników. Znajdziemy tu wystawców z modą i rękodziełem afrykańskim, zasmakujemy smaków wyjątkowych potraw, a po koncertach usiądziemy przy ogniskach, by zatańczyć w rytm bębnów i posłuchać pustynnych pieśni. African Beats Festival to prawdziwa perełka kulturalna w tej części Europy, której warto doświadczyć. To rodzinny festiwal dla dużych i małych, który łączy ludzi pozytywną energią i muzyką na najwyższym, światowym poziomie.

BILETY

Piątek

09.08.2024

KUP BILET

Sobota-Niedziela

10-11.08.2024

KUP BILET

Piątek-Niedziela

09-11.08.2024

KUP BILET

WIDEO

FAQ

Na terenie Festivalu znajduje się pole namiotowe, na które można wjechać samochodem lub kamperem. Miejsce na polu namiotowym kosztuje 45 PLN i kupuje się na nie dodatkowy bilet. 45 PLN to koszt za jeden namiot lub za jednego kampera, niezależnie od ilości osób w nim śpiących. Cena ta dotyczy zarówno noclegu na jedną noc, jak i noclegu na dwie noce. Na polu namiotowym dostępne będą prysznice z ciepłą wodą, toalety i umywalki. W kontenerach prysznicowych dostępne będą gniazdka z prądem, do ładowania telefonów. Nie będzie możliwości ładowania kamperów. Pole namiotowe jest duże i można na nie wjeżdżać autem, aby zaparkować tuż obok swojego namiotu. Jeżeli wolicie spanie w hotelach, odwiedźcie naszą stronę i sprawdźcie najbliższe obiekty hotelowe ->
https://africanbeats.pl/baza-noclegowa/

Na Festiwalu czekać będzie na was bogata strefa gastronomiczna. W ofercie będzie jedzenie afrykańskie i wegetariańskie. Nie zabraknie też kuchni świata. Na African Beats skosztujecie także dobrych napojów, w tym kraftowego piwa. Na pole namiotowe można przywieść własne jedzenie, ale w trosce o wystawców gastronomicznych, nie będzie możliwości spożywania go na terenie festiwalu. Na Festiwalu nie będzie możliwości spożywania własnego alkoholu.

Zakupionych raz biletów nie można zwrócić, chyba że wydarzenie zostanie przełożone bądź odwołane. Można jednak przekazać je komuś innemu, gdyż na bramce nie będziemy sprawdzali danych osobowych nabywcy biletu, a jedynie kody kreskowe biletu.

 1. Samochodem Dotarcie samochodem na African Beats Festival to najprostsze rozwiązanie. Dla wszystkich festiwalowiczów przygotowaliśmy parking, na którym za darmo będziecie mogli zaparkować samochód. Wpiszcie w GPS poniższą lokalizację:
  Dworek pod Wiechą
  Gościna 22,
  05-555 Kawęczyn
  Polska
  Link do mapy: https://goo.gl/maps/xvNeVSCUbu5ps6Jw9
 2. Grupa African Beats Community Oto kolejna opcja dojazdu na African Beats Festival – jeśli szukasz transportu lub masz wolne miejsce w swoim samochodzie, dodaj ogłoszenie i spędź podróż z najlepszymi osobami:
  https://www.facebook.com/groups/733519847800304
 3. Pociągiem Do Warszawy dociera wiele pociągów krajowych, jak i zagranicznych. Jest to też najbardziej ekologiczny środek transportu! Wybierając się pociągiem na African Beats Festival, sprawdź gdzie w Warszawie zatrzymuje się twój pociąg. Jeśli nie widzisz na rozkładzie jazdy “Dworzec Zachodni Warszawa” wysiądź w Warszawie na stacji “Dworzec Centralny” a następnie korzystając z SKM lub komunikacji miejskiej dojedź na stację “Dworzec Zachodni” – pomoże Ci w tym aplikacja JakDojade. Stamtąd dotrzesz na festiwal korzystając z busa PKS Grójec – więcej tutaj.
  https://rozklad-pkp.pl/en
 4. Kamperem Zapraszamy wszystkich festiwalowiczów z własnymi kamperami na African Beats Festival! Dotrzesz do nas wpisując w GPS poniższą lokalizację: Dworek pod Wiechą
  Gościna 22,
  05-555 Kawęczyn
  Polska
  Link do mapy: https://goo.gl/maps/xvNeVSCUbu5ps6Jw9

Tak! W cenie biletu są wszystkie aktywności zaplanowane na African Beats Festival. Jedynie pole namiotowe jest dodatkowo płatne.

Tak, African Beats Festival to idealne miejsce dla całych rodzin. Dla najmłodszych zaplanowaliśmy strefę animacji, a także warsztaty bębniarskie dla dzieci. Na terenie festiwalu znajdują się również plac zabaw, piaskownica, boisko do piłki nożnej i siatkówki, a w pobliskim lasku znajdziecie zagrodę ze zwierzętami. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na Festiwal za darmo. Tym nieco starszym przysługuje bilet ulgowy.

Tak, nasze wydarzenie to Festiwal przyjazny pieskom. Zapraszamy was razem z waszymi pupilami. Jedyna prośba, to sprzątanie po pieskach w miarę możliwości. Wszystkie pieski na African Beats Festival zaprasza piesek organizatorów - Momo :)

 1. Piątek 09.08.2024
  17:30 TBA
  18:30 Madou Konte
  19:30 Ablaye Badji
  20:30 Tasuta N-Imal
  22:00 Vieux Farka Toure
 2. Sobota 10.08.2024
  17:30 TBA
  18:30 Moribaya
  19:30 Sinaubi Zawose & Pamoja Zanzibar
  20:30 Bombino
  22:00 Sona Jobarteh

NASI PARTNERZY