Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

COS Torwar - Warszawa

ul. Łazienkowska 6A, 00-449 Warszawa

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Kayah i Bregović

 KUP BILET

Gaming Concert

 KUP BILET

COMA - COMEBACK

COMA - COMEBACK

18.10.2024, 20:00 Warszawa, COS Torwar
Wyprzedane
Wyprzedane

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Kamil Bednarek - Cztery Twarze Życia

 KUP BILET

Zakopower

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Maximus i chóru Sound’n’Grace

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej z utworami Jamesa Hornera - Warszawa

 KUP BILET

Please, Stand-up! Warszawa 2024

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej - Symphonic Cinematics

 KUP BILET

Zadzwońcie po Milicję

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILET

Joe Bonamassa - Live in Poland

 KUP BILETPrzestronny kompleks COS Torwar łączy w sobie dwa światy. Odnajdą się tu sportowcy, jak również fani dobrej muzyki i innych form artystycznych. Od lat organizowane są tu wszelkiego rodzaju koncerty, targi, kabarety, wystawy i konferencje. Ma wiele zalet takich jak centralna lokalizacja z dobrym dojazdem. Co więcej hala pomieści aż od 5 do 8 tysięcy widzów gdzie z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce. Centralny Ośrodek Sportowy Torwar mieści w sobie dwie hale - Torwar I oraz COS Torwar Lodowisko. Najbardziej rozpoznawalni artyści z naszego kraju chwalą sobie wieńczenie trasy właśnie na tym obiekcie. Z racji tego utarło się, iż zapełnienie Torwaru jest w pewien sposób wyznacznikiem rozpoznawalności czy też sprzedawalności danego zespołu w Polsce. W przeszłości występowały tu takie zespoły jak Kraftwerk, Iron Maiden, Depeche Mode czy The Cure.

Historia COS Torwar

Wybudowany w latach 50, COS Torwar może poszczycić się mianem pierwszego krytego lodowiska w stolicy. Bardzo ciekawa jest geneza nazwy obiektu. W zamyśle nazwa Torwar miała łączyć część Tor od toru łyżwiarskiego z miastem Warszawa. Mimo początkowego użytkowania jedynie w zakresie sportowym od lat 70 można tam również podziwiać występy największych polskich i zagranicznych artystów.

Lata 90

W latach 90 hala przeszła modernizację wskutek której między innymi usunięto pamiętną mozaikę Hanny Żuławskiej „Łyżwiarze” dotąd znajdującą się na elewacji budynku.

Repertuar COS Torwar

Już w tym roku będzie można podziwiać tam takie wydarzenia jak koncert na 10-lecie zespołu LemON oraz koncert muzyki filmowej poświęcony twórczości Hansa Zimmera. To tylko jedne z nielicznych atrakcji jakich można się spodziewać w najbliższym czasie.