Wydarzenia Brodnica 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Brodnica


(Nie) Wszystko Ci Oddam

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Kabaret Jurki w najnowszym programie "Bajaderka"

 KUP BILET

"Być Kobietą" - Czyli Szaleństwa Dojrzałej Młodości

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

 KUP BILET
Wydarzenia Brodnica

Nie masz jeszcze planów na weekend? Szukasz pomysłu na wieczór z koleżankami lub drugą połówką? Serwis Biletyna powstał z myślą o osobach takich jak Ty! Na stronie czekają bilety na najważniejsze wydarzenia tego sezonu - wiele z nich odbędzie się w Twoim mieście. W nadchodzącym sezonie Brodnica będzie tętnić życiem, a jej mieszkańcy będą mogli wziąć udział w szalenie ciekawych wydarzeniach. Koniecznie śledź kalendarz imprez w Brodnicy. Jesteśmy pewni, że się nie zawiedziesz!

Atrakcje Brodnica 2023/2024, czyli kilka propozycji na spędzenie wolnego czasu

Brodnica, choć niewielka, może poszczycić się bogatą historią. Pierwsze wzmianki o mieście pochodzą aż z XIII wieku! Muzeum w Brodnicy, Centrum Edukacji Ekologicznej, Pałac Anny Wazówny czy Brodnicki Park Krajobrazowy to tylko niektóre atrakcje miasta. Jego mieszkańcy i odwiedzający Brodnicę turyści z pewnością nie mogą się tu nudzić!

Dzień warto spędzić na zwiedzaniu, wieczór zaś będzie należał do kultury i sztuki. Instytucjami, które są odpowiedzialne za te wydarzenia, są między innymi Brodnicki Dom Kultury czy Nurt. W każdym z tych miejsc będziesz miał okazję spędzić czas tak, jak lubisz - słuchając ulubionego zespołu, oglądając spektakl, śmiejąc się z najnowszego skeczu.

Najciekawsze wydarzenia Brodnica 2023/2024 - sprawdź, co czeka Cię w nadchodzącym sezonie!

Przed brodnicką publicznością wystąpią zespoły, takie jak TABU czy JWP & BC. Koncerty odbywają się zazwyczaj w Nurcie. Fani muzyki mogą czuć się więc uprzywilejowani - podobnie zresztą jak miłośnicy kina, kabaretu czy teatru. Nadchodzący sezon będzie łaskawy zwłaszcza dla tych ostatnich - teatromaniakom polecamy bowiem spektakle w doborowej obsadzie. Na deskach Brodnickiego Domu Kultury wystąpią znani i lubiani, m.in. Katarzyna Zielińska, Kaja Paschalska, Radosław Pazura.

W Brodnicy również rock rozgości się na dobre - wszystko to za sprawą wielkich wydarzeń muzycznych, takich jak Aleja Rocka Symfonicznie. Fani tego gatunku będą mieli okazję posłuchać ulubionych przebojów w nowych aranżacjach. The Beatles, Queen, Led Zeppelin czy AC/DC to tylko kilka zespołów, których utwory wybrzmią na brodnickiej scenie.

Kalendarz imprez i bilety na każde z tych wydarzeń czekają w serwisie Biletyna. Na stronie dostępne są też vouchery, które świetnie sprawdzą się na prezent, np. z okazji urodzin czy rocznicy ślubu. Przekonaj się sam!