Wydarzenia Chełm 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Chełm


Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

 KUP BILET

Kwartet - 50 lecie spektaklu

 KUP BILET

Lady Pank - A nam nie chce się iść do domu

 KUP BILET

Kolejny wieczór kawalerski czyli Na gorącym uczynku

 KUP BILET

Kolejny wieczór kawalerski czyli Na gorącym uczynku

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert na BIS

 KUP BILET

Kłamstwo

 KUP BILET

Wszystkie Drogi Prowadzą do Rzymu - Sanremo na Bis

 KUP BILET

Kabaret Ani Mru Mru: najnowszy program - Mniej więcej

 KUP BILET

La Bombe

 KUP BILET

Pop Opera - od Opery do Musicalu

 KUP BILET
Wydarzenia Chełm 2022/2023 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Chełm to miejscowość położona na południowo-wschodnim krańcu Polski w województwie lubelskim. Zarówno mieszkańcy, jak i tłumnie przybywający do tego miasta turyści mogą skorzystać z szerokiej oferty kulturalnej, a dzieje się tutaj naprawdę wiele. W Chełmie ciekawe atrakcje czekają zarówno na najmłodszych, jak i dorosłych. Zobaczcie sami, co proponuje to miasto!

Wydarzenia Chełm 2023/2024 – czym może zaskoczyć Was to miasto?

Chełm udostępnia atrakcyjną ofertę kulturalną mieszkańcom i turystom odwiedzającym to miasto. W miejscowości tej organizowane są zarówno interesujące wydarzenia dla dzieci, jak i dorosłych. Można wybrać się tutaj na koncerty wielu gwiazd. Jeśli uwielbiacie natomiast teatr, również możecie liczyć na wiele cieszących się dużą popularnością w Polsce przedstawień. Chełm oferuje również atrakcje dla fanów kabaretów i stand-upu. Jeśli chcecie zawsze być na bieżąco z ofertą kulturalną Chełma, zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Dzięki niemu nie ominie Was żadna premiera czy wyczekiwane wydarzenie. Zachęcamy również do zainstalowania aplikacji mobilnej, aby łatwiej kupować bilety na koncert, spektakl czy wybrane wydarzenie w Chełmie i nie tylko.

Atrakcje Chełm 2023/2024 – co zobaczyć w tym mieście?

Chełm słynie z Podziemi Kredowych, które są bardzo rzadko spotykane w całej Europie. To właśnie w nich wydobywane kredę od XVI do początków XX wieku. Obecnie kredowy labirynt korytarzy można zwiedzać i przy tym poznać legendarnego opiekuna chełmskich podziemi – Ducha Bielucha. Interesujące miejsca, które warto zobaczyć w Chełmie to również Góra Chełmska, zabytkowa Brama Uściługska z XVII w. czy piękne cerkwie i kościoły będące gratką dla miłośników sztuki i architektury sakralnej.

Imprezy Chełm 2023/2024 – gdzie wybrać się na ciekawe wydarzenia?

W Chełmie najważniejszą instytucją kulturalną jest bez wątpienia Chełmski Dom Kultury, w którym można przyjść na koncert, wernisaż czy zajrzeć do Centrum Kultury Filmowej ZORZA, w którym grane są najpopularniejsze polskie i światowe premiery filmowe. W Chełmie działa również Amfiteatr Kumowa Dolina. To duży i nowoczesny obiekt, w którym odbywają się często różnorodne koncerty oraz festiwale, np. SKRAJ Kultury. Etno Festiwal, Retro Fest! Festiwal Muzyki Rozrywkowej Dwudziestolecia Międzywojennego czy Festiwal Kultury Żydowskiej. Od czasu do czasu w mieście pojawia się również Natomiast Cyrkowy. Wówczas do Chełma przyjeżdżają wszyscy okoliczni fani grupy cyrkowej Korona.