Wydarzenia Ciechanów 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Ciechanów


Kolejny wieczór kawalerski czyli Na gorącym uczynku

 KUP BILET

Kolejny wieczór kawalerski czyli Na gorącym uczynku

 KUP BILET

My baby, czyli rodzinny biznes

 KUP BILET

My baby, czyli rodzinny biznes

 KUP BILET

CZERWONE GITARY - 55 lecie platynowy koncert

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Forever Young

 KUP BILET

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak

 KUP BILET

Kolacja dla głupca reż. Cezary Żak

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

Aleja Rocka Symfonicznie

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Ryszard Rynkowski - największe przeboje

 KUP BILET

HAU-HAU Show

 KUP BILET

"Być Kobietą" - Czyli Szaleństwa Dojrzałej Młodości

 KUP BILET

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Ciechanów

Kino, teatr a może koncert? W nadchodzących tygodniach i miesiącach będzie się sporo działo! Jeśli masz już dość siedzenia w domu to koniecznie zajrzyj na stronę biletyna.pl. Znajdziesz tam informacje dotyczące najciekawszych wydarzeń w twoim mieście i okolicy. To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem serwisu kupisz bilety na imprezy odbywające się w Ciechanowie. Nie czekaj, bo ktoś inny sprzątnie ci wejściówki sprzed nosa. Czerwiec należy do Ciebie!

Atrakcje Ciechanów 2023/2024, czyli co oferuje twoje miasto?

Ciechanów to miasto, które niezależnie od pory roku czy dnia ma wiele do zaoferowania - zarówno swoim mieszkańcom, jak i odwiedzającym go turystom. Lista ciekawych miejsc, które warto odwiedzić w wolnym czasie, jest dość długa. Można na niej znaleźć takie atrakcje jak Zamek Książąt Mazowieckich, Park Nauki Torus czy Park Miejski Jeziorko.

Ważną rolę w Ciechanowie pełnią również miejskie instytucje kultury, które dbają o bogatą ofertę imprez w każdym nadchodzącym sezonie. Takimi miejscami są między innymi Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki - Ciechanów czy Kino Łydynia.

Wydarzenia Ciechanów 2023/2024 - sprawdź kalendarz imprez na nadchodzący sezon!

Wystawy sztuki współczesnej, koncerty ulubionych zespołów, spotkania autorskie... - wydaje Ci się, że żeby zobaczyć któreś z tych wydarzeń, musisz jechać do innego miasta? Nic bardziej mylnego! Wpisując w wyszukiwarkę ,,imprezy Ciechanów %date_years" z pewnością trafisz na stronę biletyna.pl - znajdziesz tam bilety na najciekawsze wydarzenia odbywające się w twoim mieście.

Nadchodzący sezon to prawdziwa petarda! W kalendarzu imprez nie mogło zabraknąć takich wydarzeń jak: Platynowy Koncert zespołu Czerwone Gitary, spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny czy koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Znajdzie się też coś dla fanów teatru. Na deskach ciechanowskich instytucji kultury wystąpią takie gwiazdy jak Ewa Gawryluk, Dominika Gwit czy Michał Piróg.

Bilety na najciekawsze wydarzenia kulturalne są na wyciągnięcie ręki!

Biletyna.pl to serwis, który powstał z myślą o osobach takich jak Ty - żądnych wrażeń, nielubiących nudy i ceniących rozrywkę na naprawdę wysokim poziomie. Wychodząc naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych użytkowników zebraliśmy w jednym miejscu wydarzenia z różnych kategorii - znajdziesz tu sport i muzykę, film i teatr, kabaret i cyrk…

Na stronie czekają również bilety na wydarzenia familijne i takie dedykowane najmłodszym widzom. Mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz coś dla siebie!