Wydarzenia Ciechanów 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Ciechanów


Edyta Geppert - Największe przeboje

 KUP BILET

Testosteron

 KUP BILET

Testosteron

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Pozytywni

 KUP BILET

Pozytywni

 KUP BILET

Wszystkie Drogi Prowadzą do Rzymu - Sanremo na Bis

 KUP BILET

Wiedeńskiej operetki czar: Wielka sława to żart.

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

Prawda - komedia w reżyserii Wojciecha Malajkata

 KUP BILET

Prawda - komedia w reżyserii Wojciecha Malajkata

 KUP BILET

"Pod Dachami Paryża" - koncert muzyki francuskiej

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET
Wydarzenia Ciechanów

Kino, teatr a może koncert? W nadchodzących tygodniach i miesiącach będzie się sporo działo! Jeśli masz już dość siedzenia w domu to koniecznie zajrzyj na stronę biletyna.pl. Znajdziesz tam informacje dotyczące najciekawszych wydarzeń w twoim mieście i okolicy. To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem serwisu kupisz bilety na imprezy odbywające się w Ciechanowie. Nie czekaj, bo ktoś inny sprzątnie ci wejściówki sprzed nosa. Czerwiec należy do Ciebie!

Atrakcje Ciechanów 2023/2024, czyli co oferuje twoje miasto?

Ciechanów to miasto, które niezależnie od pory roku czy dnia ma wiele do zaoferowania - zarówno swoim mieszkańcom, jak i odwiedzającym go turystom. Lista ciekawych miejsc, które warto odwiedzić w wolnym czasie, jest dość długa. Można na niej znaleźć takie atrakcje jak Zamek Książąt Mazowieckich, Park Nauki Torus czy Park Miejski Jeziorko.

Ważną rolę w Ciechanowie pełnią również miejskie instytucje kultury, które dbają o bogatą ofertę imprez w każdym nadchodzącym sezonie. Takimi miejscami są między innymi Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki - Ciechanów czy Kino Łydynia.

Wydarzenia Ciechanów 2023/2024 - sprawdź kalendarz imprez na nadchodzący sezon!

Wystawy sztuki współczesnej, koncerty ulubionych zespołów, spotkania autorskie... - wydaje Ci się, że żeby zobaczyć któreś z tych wydarzeń, musisz jechać do innego miasta? Nic bardziej mylnego! Wpisując w wyszukiwarkę ,,imprezy Ciechanów %date_years" z pewnością trafisz na stronę biletyna.pl - znajdziesz tam bilety na najciekawsze wydarzenia odbywające się w twoim mieście.

Nadchodzący sezon to prawdziwa petarda! W kalendarzu imprez nie mogło zabraknąć takich wydarzeń jak: Platynowy Koncert zespołu Czerwone Gitary, spektakl w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny czy koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Znajdzie się też coś dla fanów teatru. Na deskach ciechanowskich instytucji kultury wystąpią takie gwiazdy jak Ewa Gawryluk, Dominika Gwit czy Michał Piróg.

Bilety na najciekawsze wydarzenia kulturalne są na wyciągnięcie ręki!

Biletyna.pl to serwis, który powstał z myślą o osobach takich jak Ty - żądnych wrażeń, nielubiących nudy i ceniących rozrywkę na naprawdę wysokim poziomie. Wychodząc naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych użytkowników zebraliśmy w jednym miejscu wydarzenia z różnych kategorii - znajdziesz tu sport i muzykę, film i teatr, kabaret i cyrk…

Na stronie czekają również bilety na wydarzenia familijne i takie dedykowane najmłodszym widzom. Mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz coś dla siebie!