Wydarzenia Elbląg 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Elbląg


Cienka Czerwona Linia - Bartosz Gajda

 KUP BILET

Ponad Chmurami

 KUP BILET

Grupa MoCarta - ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta

 KUP BILET

Wszystkie Drogi Prowadzą do Rzymu - Sanremo na Bis

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Lady Pank - Ohyda

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert na BIS

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILET
Wydarzenia Elbląg 2022/2023 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Elbląg znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. Co ciekawe, jest to najniżej położone miasto w Polsce. Poszukiwacze dobrej zabawy mogą jednak liczyć na wysoki poziom rozrywki w tej miejscowości. Co zobaczyć w Elblągu? Gdzie wybrać się na ciekawe wydarzenia? Odpowiedzi na te pytania dostarczy Wam serwis Biletyna.pl.

Wydarzenia Elbląg 2023/2024 – szeroka oferta kulturalna

Elbląg to miasto, w którym dzieje się naprawdę wiele. Organizowane są tutaj koncerty polskich i ogólnoświatowych artystów, które przyciągają zarówno wielu Elblążan, jak i mieszkańców miast i wsi z okolic. Wiele interesujących wydarzeń odbywa się również w Teatrze im. Aleksandra Sewruka. To właśnie w tym miejscu można zobaczyć najpopularniejsze, a także te mniej znane spektakle teatralne, które przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych widzów. W Elblągu znajduje się ponadto galeria sztuki: Galeria EL, w której organizowane są bardzo ciekawe wystawy.

Atrakcje Elbląg 2023/2024 – co zobaczyć w tym mieście?

Elbląg został założony w XIII w. przez Krzyżaków. Dzisiaj jest to miasto pełne pięknych zabytków i zachwycającej architektury. Zdecydowanie warto zobaczyć w tej miejscowości, takie obiekty i miejsca jak: Kościelna Ścieżka, Brama Targowa, Stare Miasto (z nową zabudową, wykonaną zgodnie z nurtem retrowersji), Bulwar Zygmunta Augusta, Kanał Elbląski (jedyny na świecie kanał działający aż 150 lat).

Imprezy Elbląg 2023/2024 – gdzie i na co warto się wybrać?

Co proponuje Elbląg? Wydarzenia gromadzące sporą liczbę osób, najczęściej mają miejsce w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR. To właśnie do niej przybywają największe gwiazdy kabaretu, stand-upu czy muzyki. Kolejne miejsce, w którym można liczyć na świetną rozrywkę to wspomniany wcześniej Teatr im. Aleksandra Sewruka. Centrum Spotkań Europejskich „ŚWIATOWID” to z kolei obiekt, w którym odbywają się nie tylko interesujące wydarzenia, lecz także prowadzona jest tutaj działalność edukacyjna z zakresu sztuki, kultury i sportu.
Biblioteka Elbląska im. C. Norwida, a mówiąc dokładniej, Sala koncertowa „U św. Ducha”, to natomiast miejsce, w którym często organizowane są koncerty zespołów wykonujących poezję śpiewaną. W Elblągu prężnie działają również kluby muzyczne, takie jak słynna MJAZZGA. Jeśli chcecie kupić bilety na wydarzenia w Elblągu, zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji mobilnej lub strony internetowej. Dzięki Biletynie nie ominą Was żadne interesujące wydarzenia w Elblągu ani żadnym innym miejscu w Polsce!