Wydarzenia Garwolin 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Garwolin


Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Wyprzedane

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek

 KUP BILET

Niezapomniane Melodie Wiednia. Wiedeńskiej operetki Czar

 KUP BILET

Kabaret Czesuaf - Bez przesady!

 KUP BILET

Diabli mnie biorą

 KUP BILET

Lista męskich życzeń

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Dekorator

 KUP BILET

Recepta na szczęście

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Garwolin

Wydarzenia Garwolin 2023/2024

Kalendarz imprez w Garwolinie i okolicy będzie w tym sezonie bardzo napięty. To świetna informacja dla osób, które nie potrafią usiedzieć w miejscu i lubią jak coś się dzieje. Lubisz kino, teatr a może muzykę? Jesteś fanem kabaretu lub stand-upu? A może uwielbiasz duże widowiska, które przyciągają tłumy? W serwisie biletyna.pl znajdziesz najciekawsze imprezy w Twojej okolicy. Mamy także bilety na interesujące Cię wydarzenia. To co? Ruszamy w miasto?

Atrakcje Garwolin 2023/2024 - jak Ty spędzasz czas w swoim mieście?

Co można robić w wolnym czasie w Garwolinie? Istnieje wiele możliwości: zwiedzanie zabytków, spacer po miejskim parku, wypad ze znajomymi do kawiarnia, a może szalona impreza? Jesteśmy pewni, że w sobotę czy niedzielę z pewnością nie będziesz się nudził!

W Garwolinie sporo się dzieje, ale jako mieszkaniec tego pięknego miasta już to przecież wiesz. Osoby, które tego nie wiedzą zapraszamy do Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie przy ulicy Nadwodnej 1. To tam odbywa się większość imprez kulturalnych, które przyciągają tłumy. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Wydarzenia Garwolin 2023/2024 - imprezy okolicznościowe, najciekawsze spektakle, premiery filmowe…

Nadchodzący sezon w Garwolinie będzie należał do fanów dobrego humoru. Na deskach miejskich instytucji kultury wystąpią znane kabarety i równie znani stand-uperzy. Jedną z gwiazd wieczoru będzie Kabaret Czesuaf, który znany jest polskiej publiczności. Grupa występuje od 2016 roku i dorobiła się kilkunastu programów kabaretowych. Obowiązkowo musisz zobaczyć ten najnowszy!

Przygotowaliśmy także coś dla miłośników teatru. Z myślą o nich do Garwolina przyjadą znane gwiazdy ze spektaklami, które w całej Polsce gromadziły pełne sale. Teraz będziesz mógł zobaczyć lubianych aktorów i aktorki na żywo. Przed publicznością w Garwolinie wystąpią m.in.: Michał Milowicz, Jacek Rozenek, Aneta Zając, Artur Barciś, Waldemar Obłoza, Paulina Holtz i wielu innych artystów polskich scen teatralnych.

Kalendarz imprez i bilety na najciekawsze wydarzenia są na wyciągnięcie ręki!

,,Imprezy powiat garwoliński" - przyznaj się jak często wpisywałeś to hasło w wyszukiwarce i nie mogłeś nic znaleźć. Z serwisem biletyna.pl będziesz zawsze na bieżąco w kwestii wydarzeń odbywających się w Twoim mieście. Za pośrednictwem naszej strony nie tylko sprawdzisz kalendarz imprez, ale także kupisz bilety na te, które najbardziej Cię interesują.
Na stronie biletyna.pl znajdziesz informacje na temat wydarzeń z miasta i okolic. Wydarzenia podzieliliśmy na kilka kategorii, dzięki czemu z łatwość znajdziesz te, których szukasz. W ofercie mamy także vouchery, które świetnie sprawdzą się na prezent. Sprawdź sam!