Wydarzenia Gostyń 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Gostyń


Wydarzenia Gostyń

Biletyna.pl to serwis stworzony z myślą o osobach, które nie lubią się nudzić. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych propozycji spędzania wolnego czasu. Narodowe czytanie poezji, rajd rowerowy, spotkanie autorskie czy pożegnanie lata to tylko kilka pomysłów. Jeśli szukasz innych, to koniecznie odwiedź naszą stronę! W serwisie czekają bilety na spektakle, koncerty, wystawy... Nie zabraknie też propozycji dla fanów wydarzeń sportowych, występów kabaretowych, a nawet tych dedykowanym najmłodszym widzom. Masz wolną sobotę lub niedzielę? Czekamy na Ciebie w Gostyniu!

Atrakcje Gostyń 2023/2024 - jak spędzić dzień w mieście?

Gostyń położony jest pomiędzy Lesznem i Jarocinem. W mieście znajduje się kilka zabytków - atrakcji turystycznych nie brakuje też w najbliższej okolicy. Gostyń słynie z imprez cyklicznych. Jednym z takich wydarzeń jest Strefa Militarna - festyn odbywający się w Podrzeczu koło Gostynia to spotkanie miłośników militariów i popularny piknik rodzinny.

W Gostyniu odbywają się nie tylko imprezy cykliczne. Większość z nich organizowana jest przez Gostyński Ośrodek Kultury Hutnik. Mieści się on przy ulicy Hutnika 4. Warto znać to miejsce, ponieważ można tu na żywo posłuchać dobrej muzyki czy obejrzeć spektakl w gwiazdorskiej obsadzie.

Wydarzenia Gostyń 2023/2024 - w ciągu dnia zwiedzanie, a wieczorem…

Jest jakieś wydarzenie, które szczególnie Cię interesuje? Jesteśmy pewni, że bilety na tę imprezę znajdziesz w naszym serwisie. Sporo będzie się działo w samym Gostyniu. Przed gostyńską publicznością wystąpią bowiem artyści, których kocha cała Polska. Na początek proponujemy coś dla fanów muzyki – występ Kaśki Sochackiej czy zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

Stand-up i kabaret - te formy artystyczne cieszą się ostatnio sporą popularnością. Jeśli należysz do miłośników tego typu rozrywek, to z pewnością się nie zawiedziesz. W najbliższych tygodniach i miesiącach będziesz miał możliwość wzięcia udziału w prawdziwym show - wystąpią m.in. Kabaret K2 czy Piotr Bałtroczyk.

Kino, teatr, muzyka – otwarcie sezonu w Gostyniu na długo zapadnie w pamięć!

Informacje o wydarzeniach i bilety czekają w serwisie Biletyna. Za pośrednictwem strony sprawdzisz także kalendarz imprez odbywających się w innych miastach w Polsce. Wśród proponowanych wydarzeń znalazły się również takie, które dedykujemy najmłodszym widzom – sprawdź kategorię “dla dzieci”.

Na biletyna.pl dostępne są bilety i vouchery - jedne i drugie świetnie nadają się na prezent. Mamy nadzieję, że każdy wybierze coś dla siebie!