Wydarzenia Grajewo 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Grajewo


Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy

 KUP BILET
2D

Duchy w Wenecji

 KUP BILET
napisy
2D

Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy

 KUP BILET
dubbing
2D

Duchy w Wenecji

 KUP BILET
napisy
2D

O psie, który jeździł koleją

 KUP BILET
2D

Zielona granica

 KUP BILET
napisy
2D

O psie, który wrócił do domu

 KUP BILET
2D

Zielona granica

 KUP BILET
napisy

Kosmici w mojej szkole

 KUP BILET
dubbing
2D

Niezniszczalni 4

 KUP BILET
napisy
2D

Kosmici w mojej szkole

 KUP BILET
dubbing
2D

Niezniszczalni 4

 KUP BILET
napisy
2D

Dzień Świra

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Grajewo

Sobotni wieczór czy długi weekend wolny od pracy to świetne okazje, by wyjść z domu. Sposobów na spędzanie wolnego czasu jest całkiem sporo - my polecamy jednak kino, teatr, kabaret lub koncert. Wszystko znajdziesz w swoim mieście. Pewnie nie wiesz, ale w Grajewie i okolicy sporo się dzieje. Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie odwiedź serwis internetowy Biletyna. Na stronie znajdziesz kalendarz imprez wraz z ich opisami, a także bilety na wydarzenia. Grajewskie Centrum Kultury i inne instytucje zapraszają!

Atrakcje Grajewo 2023/2024 - gdzie warto wybrać się w wolnym czasie?

Grajewo to miasto w województwie podlaskim, które ma sporo do zaoferowania - zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Jednym z ciekawych miejsc, które warto odwiedzić w wolnej chwili, jest Muzeum Mleka. Wiele popularnych atrakcji znajduje się też w okolicy. W wolny weekend warto zabrać znajomych czy rodzinę i udać się na przykład do Białegostoku.

W samym Grajewie sporo się dzieje, jeśli chodzi o wydarzenia kulturalne. Organizatorem wielu ciekawych imprez jest Grajewskie Centrum Kultury działające od 2015 roku. Na jego deskach w nadchodzącym sezonie wystąpią prawdziwe gwiazdy.

Imprezy Grajewo 2023/2024 - poznaj kalendarz wydarzeń na nadchodzący sezon

Na jakie imprezy warto wybrać się w Grajewie? Kalendarz wydarzeń jest dość obszerny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie! Na melomanów czekają kameralne koncerty i większe widowiska muzyczne. Z myślą o fanach teatru przygotowano ofertę ciekawych spektakli, w tym spektakli komediowych, które nawet największego ponuraka rozśmieszą do łez.

Jeśli mowa o dobrym humorze to w nadchodzącym sezonie będzie więcej okazji do śmiechu. W Grajewie wystąpią bowiem znani stand-uperzy. Będzie też kabaretw wykonaniu wielu znanych zespołów, które zaprezentują nowe programy.

Kalendarz imprez i bilety czekają w serwisie Biletyna!

Na stronie biletyna.pl znajdziesz bilety na wydarzenia z różnych kategorii, w tym również imprez dedykowanych najmłodszym widzom. Cyrk, spektakle czy filmy animowane to tylko niektóre z propozycji, które przygotowaliśmy dla maluchów i starszaków. Wszystkie wydarzenia możesz zobaczyć w kategorii ,,dla dzieci".

Na stronie znajdziesz też vouchery, które doskonale sprawdzą się jako prezent na wiele różnych okazji. Ich ważność to aż 48 miesięcy, dzięki czemu obdarowany będzie mógł wybrać interesujące go wydarzenie i wybrać się na nią w dogodnym terminie.